Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal Kupalskie Koło

Kupalskie Koło

Organizator: ULIS Aliaksandr Tabolich

Kupalskie KołoO wydarzeniu

O wydarzeniu

Festiwal Kupalskie Koło to przede wszystkim muzyka - bilety już w sprzedaży!

Kupalskie Koło 2024 line-up 

Na imprezie pojawią się takie zespoły jak:

1. ZNICH - Białoruś / Polska

ZNICH to legenda Belarusian Pagan Metal. Zespół Znich powstał w 1996 roku, od tego czasu skład zmieniał się kilkakrotnie. W tym okresie zespół występował na różnych festiwalach i koncertach zarówno na Białorusi jak i za granicą (Polska, Ukraina, Francja, Litwa). Zespół prowadzi aktywną działalność koncertową, wielokrotnie występował jako goście i uczestnicy na festiwalu Basovische w Polsce, a także na wszystkich festiwalach "Be Free". Zespół prezentuje na festiwalu nowy program, styl który nazwał Archaic-folk black pagan metal.

 

2. TEDD DEIREADH - Brodnica, Polska

Ostre brzmienia gitar, szybkie tempa i melodyjne riffy - to czego można spodziewać się od naszej muzyki. Zespół założony w Brodnicy w 2023 z impetem wbija się w metalową polską scenę.

Operujemy w gatunku określanym jako melodic death metal, a liryczne inspirujemy się średniowieczem, wikingami oraz Wiedźminem.

Obecnie zespół pracuje nad swoim pierwszym albumem

 

3. FUNERAL MASS - Gdańsk, Polska

Założony w 2018 roku mroźny black metal z Gdańska.

Swoją krucjatę zespół rozpoczyna od EP "Cold Winds of Desolation" by rok później, w sierpniu 2019 roku wydać pierwszą pełną płytę "At the Crossroads of Dark Paths". Idąc za ciosem, w 2020 roku zespół samodzielnie wydaje płytę "Forgotten Kingdoms of the North".

W grudniu 2022, po krótkim okresie częściowej nieaktywności zespołu, Funeral Mass z ramienia brazylijskiego Marquee Records wydaje swój trzeci album "Shadow of the Raventhrone".

Podobne wydarzenia

Zobacz też