Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Metal KUPALSKIE KOŁO

KUPALSKIE KOŁO

Organizator: STAR LINE SPÓŁKA Z. O. O.

KUPALSKIE KOŁOO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Festiwal "KUPALSKIE KOŁO" to przede wszystkim muzyka. Na imprezie pojawią się takie zespoły jak: BATUSHKA (Białystok, Polska); HATE (Warszawa, Polska), ZNICH (Belarus - Polska) + support. Bilety już dostępne.

KUPALSKIE KOŁO - line-up

BATUSHKA to polski fenomen black metalowy. Ich występy nie pozostawiają nikogo obojętnym, gdyż nie są to zwykłe koncerty metalowe, ale prawdziwa teatralna czarna liturgia. Po powrocie z zagranicznych tras koncertowych w USA i Meksyku, BATUSHKA jest silniejsza niż kiedykolwiek, gotowa by dać swoim europejskim pielgrzymom nieśmiertelną mszę.

HATE Legendarni polscy blackened death bogowie udowodnili, że świetnie pasują do BATUSHKI podczas kilku tras koncertowych. Koniecznie trzeba posmakować na żywo utworów czystego bluźnierstwa inspirowanych archaicznymi słowiańskimi tematami i mitologiami z ich albumu Rugia, jak również najlepszych utworów z Auric Gates of Veles. ZNICH to legend of Belarusian Pagan Metal. Zespół Znich powstał w 1996 roku, od tego czasu skład zmieniał się kilkakrotnie. W tym okresie zespół występował na różnych festiwalach i koncertach zarówno na Białorusi jak i za granicą (Polska, Ukraina, Francja, Litwa). Zespół prowadzi aktywną działalność koncertową, wielokrotnie występował jako goście i uczestnicy na festiwalu Basovische w Polsce, a także na wszystkich festiwalach "Be Free". Zespół prezentuje na festiwalu nowy program, styl który nazwał Archaic-folk black pagan metal.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też