Krisiun +  Gruesome + Vitriol

Krisiun +  Gruesome + Vitriol

ZMIANA DATY Koncert zaplanowany na 18 marca we wrocławskim klubie Pralnia nie odbędzie się. O nowej dacie poinformujemy wkrótce.

 

Krisiun w Polsce! Death metalowa kapela prosto z Brazylii wystąpi 18 marca 2020 roku we wrocławskim klubie Pralnia. Wraz z nimi na scenie zaprezentują się również Gruesome i Vitriol. Krisiun bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży. 

O zespole Krisiun

Zespół powstał w 1990 roku z inicjatywy trzech braci: wokalisty i basisty Alexa Carmargo, gitarzysty Moysesa Kolesne oraz perkusisty Maxa KolesneNiezmiennie od prawie 30 lat prezentują solidne, death metalowe granie, koncertują i nagrywają kolejne płyty. Ostatni krążek „Scourge Of The Enthroned”, wydany w 2018 nakładem Century Media Records potwierdza wysoką formę brazylijskiej grupy.

 

Po niezwykle udanych koncertach Krisiun w Poznaniu i Warszawie u boku Septicflesh, bracia powracają do Polski, by wystąpić na wrocławskiej scenie! 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 16 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 

  • Małoletni poniżej 16 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Krisiun +  Gruesome + Vitriol
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/