Kat & Roman Kostrzewski - "Do Zobaczenia W Piekle"

Kat & Roman Kostrzewski - "Do Zobaczenia W Piekle"

DODATKOWA PULA W sprzedaży ostatnia pula biletów - nie zwlekaj z zakupem!

 

Komunikat organizatora:

Drodzy Fani, zaskoczyliście nas tak pozytywnie chęcią pomocy dla Romka ze na Wasze prośby i sugestie dołożyliśmy dodatkową, ostatnią pulę biletów. Cena biletów jest znacznie wyższa, a ilość jest mała. Cel jest szczególny ponieważ chcemy zebrać jak największa ilość pieniędzy aby jak najlepiej wspomóc Romana w tym ciężkim dla niego czasie.

 

Już 12 września na scenie Centrum Koncertowego A2 we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Kat & Roman Kostrzewski w towarzystwie wybitnych gości. Cały dochód zostanie przeznaczony na walkę Romana z rakiem, a koncert będzie zarejestrowany w formacie DVD. Kat & Roman Kostrzewski bilety na koncert Dla Romana w walce z rakiem już dostępne.

Kat & Roman Kostrzewski Wrocław 

Podczas wrocławskiego koncertu Kat & Roman Kostrzewski będziemy mieli okazję usłyszeć i zobaczyć artystów, którzy od lat tworzą polską i zagraniczną scenę metalową i w różny sposób przyczynili się do tworzenia historii grupy.

 

Wystąpią:

  • Byli członkowie zespołu: Krzysztof „Fazi” Oset, Jarek „Gronos” Gronowski, Paweł „Baitel” Pasek, Piotr Radecki
  • Przyjaciele zespołu: Tomasz „Titus” Pukacki, Adam „Nergal” Darski, Piotr „Peter” Wiwczarek, Maciej „Ślimak” Starosta, Adrian „Fred” Frelich, Piotr „Mancover” Mańkowski, Wacław „Vogg” Kiełtyka, Marek „Spider” Pająk.

Koniecznie musicie być z nami!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kat & Roman Kostrzewski - "Do Zobaczenia W Piekle"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/