Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Metal Geoff Tate x The Big Rock Show Tour 24

Geoff Tate x The Big Rock Show Tour 24

08.11.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Geoff Tate x The Big Rock Show Tour 24BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

GEOFF TATE x THE BIG ROCK SHOW TOUR 24
piątek
08.11.2024
20:00

GEOFF TATE x THE BIG ROCK SHOW TOUR 24

Warszawa, Klub Proxima

O wydarzeniu

Geoff Tate na dwóch koncertach w Polsce! Legendarny wokalista Queensrÿche wystąpi 8 listopada w warszawskiej Proximie oraz dzień później w krakowskim Kwadracie w ramach światowej trasy The Big Rock Show Tour 24. Geoff Tate bilety już w sprzedaży. 

Geoff Tate informacje

Komercyjny sukces Queensrÿche na przełomie lat 80. i 90. to oczywiście zasługa wyważonych kompozycji mieszających ze sobą heavy metal z metalem progresywnym, ale również znakomitych, kipiących od emocji wokali Geoffa Tate’a. Swoim głosem, który na szybko można opisać jako połączenie barw Roba Halforda z Judas Priest oraz Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden, zapisał się na kartach historii rocka, a w świecie muzyki rozrywkowej osiągnął chyba wszystko - ścisłe czołówki list przebojów, miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane, stadionowe trasy koncertowe. 

Po rozstaniu ze swoim macierzystym zespołem artysta nie spoczął na laurach i kontynuuje karierę solo. O spadku formy absolutnie nie może być tu mowy - Tate z repertuarem złożonym z samych szlagierów koncertuje po całym świecie, a jego głos na żywo w naszym kraju będziemy mogli usłyszeć w listopadzie w Warszawie oraz Krakowie! 

 

Patronem koncertów jest Antyradio

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też