DESPISED ICON + Malevolence, Archspire, Vulvodynia
DESPISED ICON + Malevolence, Archspire, Vulvodynia
DESPISED ICON + Malevolence, Archspire, Vulvodynia

DESPISED ICON + Malevolence, Archspire, Vulvodynia

Bilety na najbardziej brutalny tour 2018 roku! Na poznańskiej scenie w klubie U Bazyla wystąpi DESPISED ICON + Malevolence, Archspire, Vulvodynia! Bilety na koncert już w sprzedaży!

Deathcore'owa bomba z Kanady Despised Icon powraca na jedyny koncert w naszym kraju. Po wznowieniu swojej działalności w 2014 roku, zespół wystąpi 21 lutego 2018 roku w Poznaniu. Tego dnia na scenie zaprezentują się również metalowcy z Malevolence, Archspire i Vulvodynia.

DESPISED ICON (Kanada / Nuclear Blast) został założony w 2002 roku. Grupa obecnie promuje swoje ostatnie wydawnictwo zatytułowane "Beast"(2016). Reaktywowany zespół tworzą: Steve Marois i Alex Erian na wokalu, Eric Jarrin i Ben Landreville na gitarze, Sebastien Piche na basie, Alex Pelletier na perkusji i Yannick St-Amand zajmujący się samplami. "Beast" to dziesięć autorskich utworów, wyprodukowanych przez Yannicka St-Amanda, pełniącego niegdyś funkcję gitarzysty. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Andy Sneap. Natomiast szatę graficzną stworzył Alexandre Goulet.

Malevolence powstali w 2010 roku w Sheffield. Tworzą ją: Alex - wokalista, Konan Hall - gitarzysta, Josh Baines- gitarzysta, Wilkie Robinson - basista, Charlie Thorpe - perkusista. Malevolence grają szeroko rozumiany metal inspirowany dokonaniami takich kapel jak Lamb Of God, Hatebreed, At The Gates, Crowbar, Sepultura, Necrophagist, Pantera, Dying Fetus... Obecnie promują swoje ostatnie wydawnictwo zatytułowane "Self Supremacy" (2017).

Archspire - kanadyjski zespół powstały w 2009 roku w Vancouver. Wykonują  gatunek muzyczny określany jako Brutal Technical Death Metal. Archspire tworzą: wokalista Oliver Rae Aleron, gitara ośmiostrunowa Dean Lamb, gitara siedmiostrunowa Tobi Morelli, basista Jared Smith oraz perkusista Spencer Prewett. Grupa obecnie promuje swoje ostatnie wydawnictwo z tego roku zatytułowane "Relentless Mutation".
Vulvodynia to grupa powstała w 2014 roku w Durbanie (RPA). Swoją muzykę określają jako Slamming Brutal Death Metal. Zespół tworzą: Duncan Bentley (wokal, teksty), Luke Haarhoff (gitara, bas, perkusja), A Bullet-Ant Colony (gitara, bas, perkusja),Thomas Hughes ( perkusja), Matt Mader (gitara), Kris Xenopoulos (gitara, bas). Ostatni album Vulvodynia jest zatytułowany "Psychosadistic Design" i ukazał się w 2016 roku.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

DESPISED ICON + Malevolence, Archspire, Vulvodynia
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/