Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Audrey Horne

Organizator: Knock Out Productions

Audrey HorneO wydarzeniu

O wydarzeniu

Audrey Horne pokażą wam, że nie ma mocnych na norweskie hard 'n' heavy! Skandynawia kojarzy Wam się wyłącznie z black metalem? Już niedługo – poznajcie Audrey Horne. Na koncert zapraszamy 8 grudnia do warszawskiej Hydrozagadki! Audrey Horne bilety już w sprzedaży.

Audrey Horne informacje

Audrey Horne mają w sobie wszystko, za co kochamy rockowo-metalowe składy z północy Europy: wyczucie w kwestii melodyjnych riffów, rozbuchane solówki i luzacki charakter, którego nie kupicie w sklepie. To po prostu trzeba mieć. Formacja promuje wydany w ubiegłym roku album "Devil's Bell".

Początkowo zręcznie miksowali modne w latach dwutysięcznych patenty metalu alternatywnego z post-grungem. Po jakimś czasie uznali, że w ich sercach bije znacznie bardziej tradycyjne podejście do rockowo-metalowej materii. W ten właśnie sposób od "Youngblood" Audrey Horne stali się nieokiełznanymi bestiami nordyckiego rocka. Mają w sobie ten hardrockowy ciąg na hity i beztroski charakter, a dorzucają do tego powagę łączoną z zamaszystością klasycznego heavy metalu. To muzyka, która aż prosi się o headbanging i wywrzaskiwanie refrenów pod sceną.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też