Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Festiwale Nosalowy Muzycznie - letnie granie

Nosalowy Muzycznie - letnie granie

Organizator: Nosalowy Dwór Sp. z o.o.

Nosalowy Muzycznie - letnie granieO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Ralph Kaminski i Mrozu w Zakopanem! Już po raz czwarty, na muzycznej scenie w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowy Dwor Resort & Spa wystąpią topowe gwiazdy polskiej muzyki. Nosalowy Muzycznie - letnie granie bilety już w sprzedaży. 

Nosalowy Muzycznie - letnie granie, Zakopane

  • 14 lipca -  Ralph Kaminski
  • 28 lipca - Mrozu 
  • 14 sierpnia - Paweł Domagała

Mrozu - producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska. Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe bity i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.

 

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

 

Ralph Kaminski - wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy, krytyków, a także przez branżę muzyczną – „Młodość” była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a Ralpha nominowano jako producenta muzycznego. Album „KORA” został nagrodzony Fryderykiem 2022 w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, zaś Ralph otrzymał statuetkę w kategorii Artysta Roku.

 

Koncerty rozpoczynają się o 20:00 w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane.

 

Uprzejmie informujemy, parking na terenie Resortu jest wyłącznie dla gości hotelowych. Zalecamy na koncert udać się taksówką, bądź na piechotę.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też