Letnie Brzmienia 2022

Letnie Brzmienia 2022

START SPRZEDAŻY Bilety na Letnie Brzmienia Finał na Malcie już w sprzedaży!

 

ODWOŁANIE WYDARZEŃ Koncerty Krzysztofa Zalewskiego, zaplanowane odpowiednio na 4 sierpnia w Bydgoszczy oraz 6 sierpnia w Poznaniu, zostają odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora i artysty.

  • Wszystkie dotychczas zakupione bilety na koncert w Poznaniu zachowują swoją ważność i uprawniają do jednodniowego wejścia na Letnie Brzmienia Finał na Malcie, który odbędzie się 10 września 2022 r. na Polanie Harcerza. Tego dnia, oprócz występu Krzysztofa Zalewskiego, będzie można usłyszeć także innych artystów: Darię Zawiałow, Arka Kłusowskiego, Julię Wieniawę oraz Ofelię! 
  • Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 3 września 2022 r. koncert Natalii Przybysz w Gdańsku z przyczyn niezależnych od Organizatora i Artystki nie odbędzie się w planowanym terminie. 

    Nowy termin zostanie podany tak szybko, jak to możliwe. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

ZMIANA DAT  Zaplanowany na 21.08.2022 roku koncert Karaś/Rogucki w Krakowie zostaje przeniesiony na wcześniejszą godzinę na dziedziniec Fortów Kleparz.  Koncerty Mery Spolsky zostają przeniesione: występ w Łodzi, zaplanowany na 22.07, zostaje przeniesiony na 25.08 na godzinę 18:00; koncert zaplanowany na 23.07 w Katowicach odbędzie się 28.08 o 18:00; wydarzenie, które miało się odbyć 30.07 w Łodzi, przeniesione jest na 31.07, na godzinę 18:00. Koncert Mrozu, zaplanowany na 21.08 we Wrocławiu został przeniesiony na 2.09. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

 

Letnie Brzmienia wyruszają w wakacyjną trasę koncertową po Polsce z najpopularniejszymi artystkami i artystami. Od czerwca do września, na plenerowych scenach, w centrach największych polskich miast, usłyszymy m.in. takich artystów jak Brodka, Mery Spolsky, Zalewski, Natalia Przybysz, Nosowska, Tymek,  KARAŚ/ROGUCKI, Daria Zawiałow czy MROZU. Bilety na festiwal Letnie Brzmienia 2022 już dostępne!

Letnie Brzmienia Festiwal bilety

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

 

Uwaga: koncerty Mroza są przeznaczone wyłącznie dla uczestników, którzy ukończyli 18 rok życia. Sprawdź: Regulamin koncertów z cyklu "Letnie Brzmienia - "Welcome Sessions".

Letnie Brzmienia Festiwal line-up » artyści 

W programie Letnich Brzmień zagra wyjątkowa, muzyczna game changerka Brodka, słynąca z energetycznych koncertów i intrygujących stylizacji Mery Spolsky, Daria Zawiałow, która swoją rockową energią zabiera publiczność do innego świata. Z repertuarem „Zaczynam się od miłości”, czyli niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory, wystąpi Natalia Przybysz. Nie zabraknie także znakomitych duetów, jak KARAŚ/ROGUCKI. W świat porywającego pop-soulu zabierze publiczność MROZU a w rapowe muzyczne rewiry – Tymek. Letnie Brzmienia to również koncerty charyzmatycznych wokalistek, jak Nosowska oraz rockowe riffy od Zalewskiego.

 

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Współorganizatorzy cyklu to poznańskie centrum handlowe Stary Browar, Strefa Kultury Wrocław, „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi oraz Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.  Partnerzy Letnich Brzmień to PGE Narodowy, Urząd Miasta Katowice, Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, Szlak Śląskiego Bluesa, Miasto Rzeszów, Estrada Rzeszowska, Urząd Miasta Bydgoszcz, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Urząd Miasta Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń.

 

Sponsorem głównym w Lublinie została PERŁA – Browary Lubelskie S.A.

Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Patron cyklu to również miasto Szczecin, organizator cyklu Bulwary Miejsce Spotkań.

Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Letnie Brzmienia 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/