KLF: Kraków Live Festival 2022
KLF: Kraków Live Festival 2022

KLF: Kraków Live Festival 2022

Kraków Live Festival 2022: 19-20 sierpnia 2022, Lotnisko - Muzeum Lotnictwa Polskiego » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Krakowie

 

Kraków Live Festival 2022 bilety

FINAL CALL TICKETSsprzedaż od 15.08.2022 o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów. Możliwość wcześniejszego startu sprzedaży Final Call Tickets w wypadku wyprzedania puli Regular Tickets.

  • KARNET 2 Dni - 529 zł
  • BILET JEDNODNIOWY 329 zł

Bilety dla dzieci: Regular Tickets + Final Call Tickets

  • Dzieci do 3 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 3 roku życia) - udział bezpłatny.
  • Dzieci od 3 do 10 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wstępu na Teren Imprezy mają ukończone 3 lata a nie mają ukończonych 10 lat) - 50% ceny

Zwolnienie z konieczności zakupu biletu oraz możliwość ze skorzystania z 50% zniżki dla dzieci (3-10 lat) należy udokumentować, przedstawiając przy wejściu na imprezę dowolny dokument, potwierdzający wiek dziecka. W przypadku nieprzedstawienia dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, należy dokonać dopłaty do biletu w wysokości różnicy pomiędzy wartością biletu a wartością biletu ze zniżką, według cennika obowiązującego w dniu zakupu, lub zakupić bilet.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/