Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Festiwale Jazz Around Festival 2024

Jazz Around Festival 2024

28-29.06.2024 Warszawa

Organizator: GOOD TASTE PRODUCTION SP. z o.o.

Jazz Around Festival 2024BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Karnety

Jazz Around Festival 2024 - Karnet 2 Dni
28-29.06.2024

Jazz Around Festival 2024 - Karnet 2 Dni

Warszawa, Centrum Sztuki Współczesnej

Bilety jednodniowe

JAZZ AROUND FESTIVAL 2024 - DZIEŃ I
piątek
28.06.2024
16:00

JAZZ AROUND FESTIVAL 2024 - DZIEŃ I

Warszawa, Centrum Sztuki Współczesnej
JAZZ AROUND FESTIVAL 2024 - DZIEŃ II
sobota
29.06.2024
16:00

JAZZ AROUND FESTIVAL 2024 - DZIEŃ II

Warszawa, Centrum Sztuki Współczesnej

O wydarzeniu

Jazz Around Festival, który już po raz trzeci przeniesie publiczność do świata muzyki z najwyższej półki, w tym roku odbędzie się 28 i 29 czerwca. Artyści i artystki w tym roku wystąpią w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski i jego zielonym, parkowym otoczeniu. Bilety na Jazz Around Festival 2024 już dostępne.

Jazz Around Festival 2024 line-up

 

 

Do tej pory ogłoszonymi artystkami i artystami Jazz Around Festival 2024 są Alfa Mist, Ania Szarmach, Avishai Cohen Trio, Brekky Boy, Emily King, GeeJay, Giacomo Turra & The Funky Minutes, Jazzbois, Joel Culpepper, Lady Blackbird, Łona x Konieczny x Krupa, Madison McFerrin, Marcin Masecki Big Band, Nene Heroine, Nubya Garcia, Poluzjanci, Wojtek Mazolewski Quintet, Youngr.

O festiwalu Jazz Around Festival 

Po premierowej edycji Jazz Around Festival w Zamku w Mosznej i zeszłorocznej odsłonie w katowickim NOSPRze i MCK-u, przyszedł czas na stolicę. Zamek Ujazdowski, z jego historycznymi murami i pięknymi ogrodami, stanie się areną dla wyjątkowych zmysłowych uniesień i świeżych odkryć.

Jazz Around Festival prezentuje różnorodne odmiany muzyki okołojazzowej, eksplorując szeroki wachlarz brzmień i stylów. Od funku i soulu po elektroniczne eksperymenty, od world music po fusion, tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Od początku towarzysząca nam idea around wyraża otwarto`ść, łączenie różnych perspektyw i podróżowanie przez różne środowiska, kultury czy gatunki. Around może też oznaczać eksplorację różnych brzmień, stylów i tradycji muzycznych oraz otwarcie się na różnorodność artystyczną i kulturową. W praktyce oznacza też nieprzywiązywanie się do jednego miejsca, a podążanie za wpisanymi w ten festiwal ruchem i zmianą.

Na scenach Jazz Around Festival wystąpili do tej pory m.in. Jules Buckley z AUKSO – Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy, Theo Katzman, Cody Fry, Dirty Loops, Jazzanova, Anomalie, Scary Pockets, Jacob Banks, Cory Wong, Incognito, The Comet is Coming, Benjamin Clementine, Poluzjanci, EABS, Marek Napiórkowski, Kinga Głyk, Adam Bałdych, Łukasz Ojdana, Cherise, David Ryan Harris. J, Stephen Day, Theo Croker, Brooklyn, Funk Essentials, Dorota Miśkiewicz feat. Henryk Miśkiewicz, MaBaSo i Kuba Badach, Mononeon, Ole Børud, Kasia Pietrzko Trio z Maciejem Kądzielem i Andrzejem Chyrą.

Szczegóły dotyczące line-upu oraz harmonogramu wydarzeń zostaną podane wkrótce.

 

Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też