Great September Showcase Festival & Conference
Great September Showcase Festival & Conference
Great September Showcase Festival & Conference
Great September Showcase Festival & Conference

Great September Showcase Festival & Conference

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE  Potwierdzamy pełen line-up pierwszej edycji Great September z podziałem na dni. 20-22 października w Łodzi na kilkunastu scenach wystąpi ponad setka artystów i artystek.

Line-up Great September Showcase Festival & Conference 2022

 

Great September Showcase Festival & Conference – dołącz do największego festiwalu miejskiego w Polsce! Artur Rojek, który kieruje OFF Festivalem oraz miasto Łódź połączyli siły w nowej inicjatywie. Great September Showcase Festival & Conference bilety już dostępne.

Great September 2022 - części konferencyjna

Oto pełny program części konferencyjnej w czasie pierwszej edycji Great September w Łodzi:

 

20.10.2022, czwartek

 • 16:00 – 17:30 - "To człowiek tworzy metamorfozy". Talent i autokreacja, czyli jak zostać artystą idealnym. Rozmowa Anny Gacek z Ralphem Kaminskim

21.10.2022, piątek

 • 12:00 – 13:30 -Metaverse i NFT - czy technologia blockchainowa zmieni świat muzyki
  Paneliści: Pan Winyl (POLVINYL), Jakub Głowacki (thesimplest.art), Aga Samitowska (whocares.media)
  Prowadzący: Artur Kurasiński (blog.kurasinski.com)
 • 13:45 – 15:15 - Równość płciowa w branży muzycznej. Dlaczego tylko 21% muzyków, 12% kompozytorów i 2% producentów muzycznych to kobiety
  Paneliści: Anna Gacek, Kuba Karaś
  Prowadząca: Chloe Martini
 • 15:30 – 17:00 - Rap to nowy pop? Dominacja wytwórni SBM Label: historia, rozwój, przyszłość
  Paneliści: Bartek Czarkowski, Solar
  Prowadzący: Marek Fall (Newonce)
 • 17:15 – 18:45 - Promocja marek na festiwalach muzycznych
  Paneliści: Rafał Jakubowski (mBank), Hubert Sypuła (CEDC), Joanna Wojtasik (Rossmann)
  Prowadząca: Gabi Drzewiecka (Chillizet, TVN)

22.10.2022, sobota

 • 12:00 – 13:30 - Czy wszyscy mamy talent tylko nie każdemu jest dane go zaprezentować? O łowcach talentów w Polsce
  Paneliści: Maciej Woć (Sony Music Polska), Paweł „Józek” Jóźwicki (Jazzboy)
  Prowadzący: Bartek Chaciński (Polityka)
 • 13:45 – 15:15 - Rynek koncertowy w Polsce - życie po życiu
  Paneliści: Tamara Przystasz (Follow The Step), Michał Fałat (East Eventz), Magda Dubrawska (Sold Out)
  Prowadzący: Gabi Drzewiecka (Chillizet, TVN)
 • 15:30 – 17:00 - Siła TikToka - czy jeden miliard ludzi może się mylić?
  Paneliści: Anna Błaszczyk (Sony Music Polska), Franek Warzywa, Młody Budda
  Prowadząca Agnieszka Szydłowska

O festiwalu Great September w Łodzi

Festiwale showcase'owe to specyficzne połączenie muzyki i miejsca, w którym obydwa nieustannie się zmieniają. Zadbaliśmy o to, żeby odległość pomiędzy poszczególnymi klubami była niewielka. Z jednego koncertu na kolejny możecie przemieszczać się pieszo, a spacer z najdalej oddalonych od siebie klubów nie powinien zająć więcej niż kilkanaście minut. To wyjątkowa okazja, by poznać przestrzeń miasta i bogactwa gatunkowo różnorodnej muzyki.

 

W przypadku Great September z jednej strony będzie to unikalna, postindustrialna architektura Łodzi, miasta o burzliwej przeszłości i wielkich perspektywach na przyszłość; a z drugiej pełen przekrój rodzimej sceny muzycznej - od zespołów dopiero stawiających na niej pierwsze kroki po takie, które znają ją na wylot. Koncerty rozpoczynają się codziennie, o godzinie 18:30. 

 

Luźna atmosfera festiwalu showcase'owego sprzyja także spotkaniom i tych również podczas Great September nie zabraknie. W październiku w Łodzi pojawią się najważniejsze osoby związane z branżą muzyczną: wydawcy, menedżerowie, bookerzy, promotorzy i wielu innych... Podczas szeregu konferencji będzie można nie tylko spotkać się z artystami i artystkami twarzą w twarz, ale również poznać tajniki branży i sposoby jej działania od zaplecza. Naszymi gośćmi będą między innymi Ralph Kaminski, Solar (współzałożyciel SBM Label), Paweł Jóźwicki (człowiek, który odkrył Korteza), Tamara Przystasz z agencji koncertowej Follow The Step (FEST Festival, ON AIR Festival) i Kuba Karaś (uznany producent, założyciel The Dumplings). Konferencja odbędzie się na terenie EC1 w Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej. Będzie to największe spotkanie branży muzycznej w Polsce. 

 

Koncerty najpopularniejszych obecnie polskich wykonawców to jedno z kilku oblicz Great September, festiwalu ukazującego szerokie spektrum polskiej sceny muzycznej, sięgające od zespołów dopiero wychodzących z garażu po już uznane i popularne.
Wkrótce podamy kolejne szczegóły.

 

Rozmowy kuluarowe i nieformalne spotkania towarzyszyć będą oficjalnej części konferencyjnej, z dyskusjami panelowymi i warsztatami poświęconymi aktualnym wyzwaniom gwałtownie zmieniającej się branży muzycznej. A gośćmi i prowadzącymi będą artyści i najważniejsi przedstawiciele branży muzycznej.

Great September Showcase Festival & Conference bilety

Cena biletu na trzy dni wynosi 149 złotych. - od 26.09 - 199zł

Dzieci do 10 roku życia - darmowy wstęp 

Great September 2022 Artyści

 Great September Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 20-22 października w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi. Na festiwalu wystąpią m.in.: Ralph Kaminski, Bedoes, Kortez, Błażej Król, Kacperczyk, Kinny Zimmer, Julia Wieniawa, Belmondawg / Expo 2000, Igor Herbut, waluśkraksakryzys,  Rubens, Szczyl, Frank Leen, bryska, Michał Anioł, asthma, Barto Katt, Lackluster, Dłonie, Kryształy, Karolina Błońska, Atlvnta, Jakub Skorupa, Miły ATZ, Ofelia, E V, Miss Ann, Guest Julka, Róża, Panilas, Gruzja, Hela, Lor, Franio Mucha, ex-us, Luna, Runforrest, Dawid Grzelak, The Small Town Kids, Marie, Dawid Tyszkowski, Jann, Bartek Deryło, Daria ze Śląska, KIWI, Verde, Sneaky Jesus, Youth Novels, The Saturday Tea, Mei Bee, Zalia, Dziwna Wiosna, Tony Yoru, Asl33p, drewnofromlas, Drobne Niepokoje, Franek Warzywa & Młody Budda, Sophie Szklarska, Palmy, mop, Sad Smiles, JAD, Ikarus Feel, Faustyna Maciejczuk, Paula Roma, Heima, Patryk Pietrzak, Oysterboy, Duchy, Walerian, Hela Me Ry, Postman, Eurodanek, Ril Anzy, Chair, Lia Sky, Klaudia Daliva, Klaudia Sobotka, Węże, Narbo Dacal, Wij, Martin Lange, Bambi, Ta Ukrainka, Kamil Hussein, Alfah Femmes, Król Słońce, Pavement Pizza, Aljas, The Bullseyes, Czechoslovakia, Maja Laura, Stanislavv, Kadabry Dyskety Kusaje, Ola Poskrop, Bobkovski, Ramisz, Kathia, MAS, Ewa Sad, Kisu Min, Milosz Paprocki, Ten Tonye, OvE, Larmo, Gimnastyka Artystyczna, midsommar, thekayetan, Klawo, Tropical Soldiers in Paradise, Pull The Wire, Optical Sun, Krzta.

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Independent

Partner główny: Miasto Łódź

Mecenas: mBank, Mastercard

Sponsor: Czujesz Klimat? Rossmann

Partnerzy strategiczni: Łódzkie Centrum Wydarzeń, MAKiS, EC1

Partnerzy: Dr. Martens, GLO, Progressivo

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Great September Showcase Festival & Conference
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Great September Showcase Festival & Conference BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/