Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale #będzieczytane Ełk Festival

#będzieczytane Ełk Festival

Organizator: Co Jest Grane 24

OpisArtyści

Opis

Serdecznie zapraszamy na EŁK FESTIVAL! #będzieczytane Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 lipca w Ełckim Centrum Kultury. Na #będzieczytane Ełk Festival odbęda się m.in.: spotkania z wybitnymi autorami (Jakub Żulczyk, Adam Wajrak, prof. Jerzy Bralczyk i inni), koncerty najlepszych polskich artystów (Anita Lipnicka, Andrzej Stasiuk & Haydamaky, Katarzyna NosowskaPablopavo i inni), targowisko książek, kino festiwalowe. Ełk Festival bilety już w sprzedaży! Dostępne bilety jednodniowe oraz karnet dwudniowy. 

 

SPOTKANIA Z PISARZAMI
Tematem przewodnim festiwalu jest literatura, dlatego do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy znanych, cenionych i lubianych pisarzy. Pojawią się m.in.: Jakub Żulczyk, Adam Wajrak, Marcin Meller, Katarzyna Puzyńska, Krzysztof Środa, Michał Rusinek, Arno Sumiński, prof. Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil, Szymon Hołownia, Anna Dziewit Meller, ks. Boniecki, Tomasz Somajlika oraz Artur Becker.

KONCERTY
Zadbaliśmy również o tych, który lubią dobrą polską muzykę. Wieczorami usłyszycie koncerty wspaniałych, polskich artystów. W sobotę 28 lipca wystąpią: Anita Lipnicka, Andrzej Stasiuk & Haydamaky oraz Arek Jakubik. Natomiast dzień później, w niedzielę 29 lipca usłyszymy Katarzynę Nosowską, Pablopavo i Mery Spolsky.

DZIECI
Nie zapominamy też o najmłodszych festiwalowiczach. W specjalnej strefie „Książka dla dzieci” dzieci będą mogły spędzić czas na spotkaniach, warsztatach i zabawach. Gościem specjalnym będzie m.in. Adam Wajrak, który odpowie na wszystkie nurtujące dzieci pytania.

KINO FESTIWALOWE „Perła”
Dodatkowo na terenie festiwalu po licznych spotkaniach literackich i po wieczornych koncertach Co Jest Grane 24 i Gutek Film zapraszają miłośników kina o tematyce literackiej. Widzowie będą mogli obejrzeć „Porwanie Michela Houellebecqa” czy „Wielkie nadzieje”.

TARGOWISKO KSIĄŻEK
Poza strefą festiwalu, na promenadzie w Ełku, odbędzie się targowisko książek (wstęp wolny). Targowisko będzie czynne w sobotę i niedzielę 28 i 29 lipca w godzinach 10-16.

 

#będzieczytane Ełk Festival bilety już dostępne!

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn