Country & Rock Festival Lesko

Country & Rock Festival Lesko

Country & Rock Festival w Lesku! Zapraszamy już 1 lipca do Amfiteatru Miejskiego w Lesku. Country & Rock Festival  bilety już w sprzedaży!

Country & Rock Festival Lesko

Kultowe wydarzenie w przepięknej bramie Bieszczad- XXXIV edycja Country Festiwalu w Lesku. Od 2021 r. festiwal wzbogacony o muzykę dla fanów rocka zmienił nazwę na Country & Rock Festival Lesko. Na naszej scenie lubiane przez Was nuty country i ostrzejsze brzmienia artystów polskiej sceny rockowej.

 

 

Wydarzeniu od lat towarzyszy międzynarodowy zlot motocyklowy.

 

Miejsce: Amfiteatr w Lesku.

 

Data: 1.07.2022 (piątek).

Godzina: 19:00 - 01:00.

Line up:

 

  • 19:00 - 20:30 - The Medley (country - Poznań), jedyny polski zespół, posiadający pełne instrumentarium, wykorzystywane w muzyce country.
  • 20:30 - 22:00 - Manson Band (southern rock - Opole), legenda gatunku, autorskie kompozycje wykonywane od ponad 30 lat.
  • 22:00 - 23:30 - Sex Bomba (punk rock - Legionowo) legenda polskiego punk rocka. Na scenie od ponad 35 lat.
  • 23:30 – 01:00 - RSC (rock progresywny – Rzeszów), 40-lecie istnienia zespołu, giganci art rocka w oryginalnym składzie.

Data: 2.07.2022 (sobota).

Godzina: 18:00 - 01:30.

Line up:

  • 18:00 - 19:30 - Jo & Lazy Fellow (country, blues, rock & roll - Gdynia), zespół kontynuujący muzyczną tradycję legendarnego Johnny'ego Casha czy Dolly Parton.
  • 19:30 - 21:00 - Lipali (rock alternatywny - Gdańsk), 13 nominacji do Fryderyka, 2 statuetki w kategorii "Wokalista roku".
  • 21:00 - 22:30 - Under Cover (rock cover band - Lesko), znane covery, podane w rockowo - metalowym wydaniu.
  • 22:30 - 24:00 - Illusion (rock- Gdańsk), energetyczna petarda, moc i jakość, agresja i przekaz.
  • 24:00 – 1:30 - Colorado Band (rock, country – Łódź), 30-lecie istnienia zespołu. Zespół reprezentował Polskę na festiwalu Europe Country i wywalczył tam nagrodę publiczności.

Prowadzenie: Mariusz Zieliński.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Country & Rock Festival Lesko
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/