CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL

CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE Znamy czwartego headlinera CLOUT Festival!

 

Do DaBaby, Jacka Harlowa i A$AP Ferga dołącza LIL PUMP! Autor takich hitów jak “D Rose”, “Gucci Gang” czy “I Love it”, odwiedzi Polskę po raz pierwszy. Raper znany jest na całym świecie nie tylko z viralowych numerów, ale także ze swoich niesamowitych koncertów, przy których ciężko nie być wciągniętym przez wszechobecny mosh-pit.

 

Razem z ostatnim headlinerem do line-upu dołączają także DDG, autor hitu “Moonwalking in Calabasas” oraz SoFaygo, protegowany Travisa Scotta. Obaj raperzy znaleźli się w ostatnich dwóch plebiscytach Freshman XXL, zestawienia 12 wschodzących gwiazd, które wkrótce przejmą rapową scenę. Listę polskich artystów zamyka największy newcomer ostatnich miesięcy czyli Rusina, który dołączy do Vkiego na wspólnym koncercie.

Weź udział w CLOUT Festival 2022! 2 DNI - 18 ARTYSTÓW - 13-14 LIPCA 2022 - EXPO XXI - WARSZAWA. CLOUT Festival 2022 bilety już w sprzedaży!

Na CLOUT Festival wystąpi aż dwunastu amerykańskich, wpływowych artystów oraz sześciu polskich artystów nowej fali. Będzie to pierwszy tego typu festiwal w naszym kraju!

CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Warszawie

 

W tym roku na CLOUT wystąpi dwunastu wpływowych amerykańskich artystów, takich jak:

 

DABABY - FERG - JACK HARLOW - LIL PUMP

CITY MORGUE - DDG - KEY GLOCK - FIVIO FOREIGN

LUCKI - MAXO KREAM - SOFAYGO - UNOTHEACTIVIST 

 

oraz sześciu polskich artystów nowej fali:

 

MALIK MONTANA -VKIE x RUSINA - WHITE WIDOW x GUGU GANG - YOUNG MULTI

O FESTIWALU

“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy.

To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż dwunastu artystów światowego formatu, oraz 6 polskich artystów nowej fali. Większość zagranicznych raperów odwiedzi Polskę po raz pierwszy. CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.

Partnerzy medialni wydarzenia:
newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller | Going. | TraPL | rapnews.pl | FRESH N DOPE | SAJKO
Organizatorzy: BIG idea & Hypetalk
Visual arts: Ribowski
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/