Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Koncert Igo

Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

OpisArtyści

Opis

Koncert Igo i Silent Disco w ramach Nocy Kultury 2022 w Koninie! Daj porwać się muzyce i świętuj wyjątkową noc. Mieszkańcy i mieszkanki Konina doskonale znają już projekt Noc Kultury organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. W tym roku to niezwykłe wydarzenie odbędzie się 10 września i już teraz warto zarezerwować sobie czas na kulturalną noc. Koncert Igo bilety już w sprzedaży.

Kim jest Igo?

To Igor Walaszek. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine.

 

Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku – szerszej publiczności dał się poznać jako połowa elektronicznego duetu Bass Astral x Igo. Ze wspomnianymi zespołami nagrał dotychczas siedem płyt, a jego dyskografię zamyka wydany w sierpniu 2021 roku album "Satellite". W 2019 roku Igor został, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i Błażejem Królem. Wystąpił na takich festiwalach, jak Open’er Festival, Krakow Live Festival, Przystanek Woodstock, OFF Festival, czy Audioriver. Współpracował m.in. z Sokołem, Miuoshem, Natalią Szroeder czy Sistars. Aktualnie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą, którą zapowiadają single "Helena", "Brudas" i wydany w czerwcu tego roku utwór "To też o Tobie".

 

Zakupiony bilet na koncert upoważnia do pierwszeństwa w odbiorze słuchawek na Silent Disco. 

 

Zniżka dla osób z niepełnosprawnościami: NIE


Czy dzieci muszą posiadać własny bilet: TAK

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn