Ostrołęckie Centrum Kultury

Ostrołęckie Centrum Kultury

Ostrołęckie Centrum Kultury to samorządowa instytucja kultury miasta Ostrołęka. Jego częścią jest impresariat odpowiedzialny za przygotowanie spektakli teatralnych dla dzieci w ramach akcji „Godziny dla rodziny”. Organizowane przez Ostrołęckie Centrum Kultury wydarzenia to również koncerty i przedstawienia z cyklu „Nastroje we dwoje”. W OCK odbywają się także występy Filharmonii Narodowej. Instytucja jest też współorganizatorem plenerowych imprez masowych oraz imprez rozrywkowych na zamówienie.

Przy Ostrołęckim Centrum Kultury funkcjonują Ostrołęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Kultownia w Wojciechowicach. Do najważniejszych wydarzeń współtworzonych przez Ostrołęckie Centrum Kultury należą Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA oraz Kurpiowskie Prezentacje Artystyczne. Co nowego znalazło się w repertuarze OCK? Sprawdź, jakie imprezy zaplanowało na najbliższe miesiące Ostrołęckie Centrum Kultury. Bilety na koncerty i inne wydarzenia kupisz m.in. na naszej stronie.

Ostrołęckie Centrum Kultury – wydarzenia

Współorganizowane przez Ostrołęckie Centrum Kultury spektakle to m.in. „Mała Syrenka”, „Koziołek Matołek”, „Mały Książę”, „Niewybaczalny”, „Pół na pół”, „Emigranci”, „Belfer czy „Coś tu nie gra”. Bilety na przedstawienia można było nabyć również w ramach sprzedaży internetowej. W Ostrołęckim Centrum Kultury odbywają się też spektakle kabaretowe. Przykładem takiego wydarzenia był występ kabaretu MUMIO.

Muzyczne wydarzenia to kolejny typ imprez wzbogacający program kulturalny przygotowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Koncerty w OCK zagrali m.in. Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, Marek Dyjak, Róże Europy, Stanisława Celińska, Kuba Sienkiewicz, Ania Rusowicz i Katarzyna Groniec. Na scenie w ostrołęce wystąpili również Lao Che, Witek Muzyk Ulicy, Voo Voo, Natalia Kukulska, Katarzyna Cerekwicka, RED LIPS, Grzegorz Hyży, Akurat, Natalia Przybysz, Mesajah, Jamal i The Dumplings. Warto śledzić repertuar opracowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Bilety na organizowane wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego nie należy zwlekać z ich kupnem.

Jakie imprezy planuje na najbliższy czas Ostrołęckie Centrum Kultury? Koncerty w 2022 zagrają m.in. Zbigniew Zamachowski i tradycyjne kapele kurpiowskie. W nadchodzących miesiącach odbędą się również spektakle „Niemy kelner” i „Niebezpieczna gra”. Warto regularnie sprawdzać program przygotowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Koncerty w 2022, podobnie jak spektakle i stand up będą okazją do spotkania swoich ulubionych artystów.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Ostrołęckie Centrum Kultury?
    Ostrołęckie Centrum Kultury znajduje się przy ulicy Inwalidów Wojennych 23. Wcześniej instytucja funkcjonowała w siedzibie dawnego WOK-u. W tym samym budynku, w którym mieści się Ostrołęckie Centrum Kultury, działa Kino Jantar.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Ostrołęckim Centrum Kultury?
    Współorganizowane przez Ostrołęckie Centrum Kultury koncerty to m.in. recitale Hanny Śleszyńskiej i Roberta Janowskiego, a także występy Kacpra Kuszewskiego i Czesława Mozila. Bilety na wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem. Ostrołęckie Centrum Kultury współtworzy też Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych IGŁA i Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich „Filmowe Zwierciadła”.

  • Kiedy utworzone zostało Ostrołęckie Centrum Kultury?
    Ostrołęckie Centrum Kultury działa od stycznia 2001 roku. Połączono wówczas trzy samodzielne jednostki: Ostrołęcki Ośrodek Kultury, Galerię „Ostrołęka” i Ostrołęcki Dom Kultury.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ostrołęckie Centrum Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Inwalidów Wojennych 23
07-409 Ostrołęka

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/