emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Miejsce Magic Mind Museum

Magic Mind Museum

Warszawa, Plac Konesera
Magic Mind MuseumOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Magic Mind Museum jest interaktywnym muzeum zlokalizowanym na warszawskim Placu Konesera, które przenosi gości w podróż do wnętrza umysłu człowieka – to unikalne miejsce, w którym nauka spotyka się z rozrywką, a nowoczesne technologie łączą się z fascynującą historią badań nad procesem ludzkiego myślenia.

Muzeum znajduje się w sercu warszawskiej Pragi w otoczeniu klimatycznych budynków dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby już od progu zachęcać przybyłych do eksploracji – wystawy są ułożone w logiczny sposób, prowadząc od podstawowych koncepcji związanych z umysłem do bardziej zaawansowanych i złożonych zagadnień, przybliżających tajniki percepcji, pamięci i emocji.

Magic Mind Museum organizuje dodatkowo wydarzenia cykliczne. Na terenie obiektu odbywają się m.in. występy profesjonalnych iluzjonistów, spektakle teatralne dla dzieci czy stand-upy. Gospodarze zachęcają także gości do wyprawiania przyjęć urodzinowych, w ramach których przygotowywana jest dekoracja sali, przekąski oraz animacje.

Magic Mind Museum – bilety na wydarzenia

Jakie spektakle iluzji odbędą się w te wakacje w Magic Mind Museum? Bilety na show Bartosza Madeja wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. W trakcie 40-minutowego show artysta zaprezentuje gościom pokaz pełen pozytywnych emocji, wywołując w przybyłych zarówno zaskoczenie, jak i zachwyt oraz śmiech. Bilety na występ Bartosza Madeja dostępne są w różnych wariantach cenowych – normalnym oraz ulgowym.

W sierpniu w Magic Mind Museum pojawi się również Dawid Dabiński. Iluzjonista przedstawi widowni magiczne show, które będzie stanowiło połączenie interakcji z publiką oraz fantastycznego humoru. W spektaklu wezmą udział zapraszani na scenę asystenci, którzy będą mogli się poczuć jak prawdziwi iluzjoniści. Pokaz ten ma charakter familijny i dedykowany jest dzieciom w wieku od 3 do 10 lat. Bilety na event dostępne są do kupienia zarówno drogą stacjonarną, jak i online.

Magic Mind Museum – wydarzenia dla dzieci

Jakie jeszcze eventy dla najmłodszych organizuje Magic Mind Museum? Koncerty i spektakle planowane z myślą o dzieciach to stały punkt comiesięcznego kalendarium placówki. W czerwcu rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli okazję wziąć udział w familijnym show pod tytułem „Pokaz Żółtoksiężnika”. Publika brała czynny udział w występie, pomagając magikowi wypowiadać zaklęcia. Show dedykowane było dzieciom w wieku od 3 do 10 lat.

Dużym zainteresowaniem rodzin z dziećmi cieszył się także spektakl opowiadający legendę o warszawskiej syrenie, która została złowiona podczas nocnego połowu przez starego rybaka Marcina. Bilety na pokaz dostępne były do kupienia zarówno drogą stacjonarną, jak i online, a ich cena wynosiła 70 złotych w wersji normalnej oraz 55 złotych w wariancie ulgowym.

Magic Mind Museum – eventy firmowe

Magic Mind Museum to także doskonałe miejsce do wyprawienia imprezy integracyjnej. Z oferty obiektu chętnie korzystają klienci biznesowi, którzy chcą zorganizować spotkanie zespołu w oryginalnej scenerii. Tematyka wydarzeń uzgadniana jest indywidualnie. Goście mogą korzystać z wszystkich oferowanych im udogodnień, częstując się dodatkowo przekąskami dostępnymi w ramach oper baru.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Magic Mind Museum?
Magic Mind Museum znajduje się w Warszawie przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 na terenie Centrum Praskiego Koneser.
Jakie wydarzenia odbywają się w Magic Mind Museum? Koncerty i stand-upy
Magic Mind Museum organizuje m.in. spektakle dla dzieci, koncerty, imprezy tematyczne oraz stand-upy. Bilety na imprezy zdobyć można stacjonarnie oraz drogą online.
Kiedy zostało otworzone Magic Mind Museum?
Magic Mind Museum zostało otworzone w 2021 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też