Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Klasyka Muzyka filmowa Koncert muzyki bajkowej

Koncert muzyki bajkowej

Organizator: Akordowo Katarzyna Iwaniuk

Koncert muzyki bajkowejO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wyrusz w wyjątkową podróż po krainie dźwięków, która dostarczy niezapomnianych emocji i przeniesie Cię do świata marzeń! Koncert muzyki bajkowej to fascynujące widowisko wokalne łączące znane utwory, efekty wizualne i ruch sceniczny. Jest skierowany zarówno do najmłodszych słuchaczy, jak również do tych, którzy noszą w sercu wspomnienia z magicznych chwil swojego dzieciństwa. Bilety na Koncert muzyki bajkowej już dostępne.

Koncert muzyki bajkowej program

W trakcie koncertu nostalgiczne pieśni z bajek takich jak „Pocahontas” czy „Piękna i Bestia” będą przeplatane dynamicznymi, pełnymi energii utworami z „Króla Lwa” i „Mulan”. Nie zabraknie także pieśni księżniczek z „Kopciuszka” czy „Krainy Lodu”. Zanurzysz się w emocjach zarówno spokojnych, refleksyjnych melodii, jak i w rytmach, które rozpalą Twoje serce. Doświadczysz niezapomnianych chwil, gdy kultowe melodie nabiorą nowego życia w wykonaniu utalentowanych wokalistów i wokalistek. To niezwykłe wydarzenie z pewnością na nowo rozbudzi w Tobie emocje związane z ulubionymi historiami z dzieciństwa.

Podobne wydarzenia

Zobacz też