Grand Prix Komeda

Grand Prix Komeda

Grand Prix Komeda - Muzyka Polskiego Filmu Ostrowie Wielkopolskim

9. Grand Prix Komeda online 

 

W ramach 9. Grand Prix Komeda odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską, jurorką GRAND PRIX KOMEDA oraz bohaterką książki „AKTORKI. ODKRYCIA” prowadzi autor, Łukasz Maciejewski.

 

 

Na kanale YouTube Ostrowskiego Centrum Kultury będzie mogli obejrzeć również uroczystość wręczenie Grand Prix Komeda 2020. 

 

Finał 9. Grand Prix Komeda - Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy. Nagrodę Grand Prix Komeda 2020, za najlepszą muzykę do polskiego filmu, w imieniu Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek wręczają: dyrektor festiwalu i Ostrowskiego Centrum Kultury Maria Szeląg, dyrektor artystyczny festiwalu Łukasz Maciejewski oraz przewodniczący jury Tomasz Lach. 9. Grand Prix Komeda koncertem specjalnym zwieńcza Marcin Wasilewski Trio.

 

 

 

O przyznaniu nagrody Grand Prix Komeda zdecydowało jury w składzie: Tomasz Lach – przewodniczący jury, kompozytor i wokalista Ralph Kaminski, aktorka Małgorzata Kożuchowska, kompozytorzy, laureaci Grand Prix Komeda Jan Kanty Pawluśkiewicz i Marcin Stańczyk oraz reżyserka Jagoda Szelc.

 

O festiwalu 

Ten festiwal bierze się z faktu, że Komeda to człowiek, który mieszkał Ostrowie Wielkopolskim w czasach swojej młodości. Tutaj kończył liceum, tutaj zaczynał grać, tu założył pierwszy zespół. Tu także inny ostrowianin, jeden z liderów słynnej grupy „Melomani” Witold Kujawski, odkrył młodego Komedę dla jazzu.

 

W mieście Komedy grali już wszyscy najznamienitsi muzycy polskiej sceny jazzowej, a w trakcie Muzeum Jazz Festiwalu gościło w Ostrowie także sporo gwiazd europejskiego i światowego jazzu.

 

Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy, organizowany od 2012 r. przez Ostrowskie Centrum Kultury, jest kolejnym krokiem upamiętniania chłopaka z Ostrowa, który dotarł na szczyty Hollywood.

 

Ideą nadrzędną festiwalu jest bowiem to, aby filmy nie tylko pokazywać, ale także o nich rozmawiać. Aby angażować widzów, aktywizować młodzież , aby Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy stał się tygodniem, który ostrowskiej i wielkopolskiej publiczności będzie dawał inspirację na cały kolejny rok.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grand Prix Komeda
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/