Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Klasyka Muzyka filmowa The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones

The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones

09.01.2025 Bielsko-Biała

Organizator: Luckystar,s.r.o.

The Best Epic Film Music & Music of Game of ThronesBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones
czwartek
09.01.2025
20:00

The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones

Bielsko-Biała, Cavatina Hall

O wydarzeniu

Gwiazdy muzyki filmowej ponownie w Pradze! Tym razem z występem w „Grze o tron”.Czeska Orkiestra Symfoniczna na żywo powraca! Tym razem widzowie przeniosą się do smoków i starożytnych wojen, wykonując repertuar słynnego serialu Gra o tron i najlepszą muzykę z epickiego kina. Ożywają melodie z Gladiatora, Batmana Dark Knighta, Alexandra, Interstellar czy Incepcji. Bilety na koncert The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones już dostępne.

The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones informacje

Spektakl zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci. Koncert realizowany jest we współpracy z odrodzoną Praską Orkiestrą (składającą się ze wspaniałych muzyków, którzy pracują w Filharmonii Czeskiej, Teatrze Narodowym i wielu innych), która często występuje także na scenach zagranicznych.

Słynnym melodiom filmowym towarzyszyć będą projekcje na dużym ekranie. Orkiestra, którą zagra Czeska Orkiestra Symfoniczna na żywo, działa w swoim składzie od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i może pochwalić się licznymi sukcesami w Monachium, Linzu, Zurychu, Ameryce, Korei Południowej i Chinach.Niezapomniane przeżycie, które na Was czeka, na długo zapisze się w waszych sercach. Koncert Best Epic Film Music docenią zarówno melomani, jak i fani wspomnianych filmów.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też