Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Klasyka Muzyka filmowa Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Organizator: Royal Concert Sp. o.o.

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John WilliamsO wydarzeniu

O wydarzeniu

Nowa edycja, nowy repertuar!  Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu. Znakomici artyści z całego świata – orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat. Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams bilety na koncerty już w sprzedaży. 

 

Zmiana dat:

  • Szczecin 30.09.2023 - przeniesiony na 8.10.2023, 19:00

O trasie Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Usłyszymy największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: „Król Lew", „Gladiator”, „Gwiezdne Wojny”, „Piraci z Karaibów”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nienawistna Ósemka”, „Lista Schindlera” czy „Szczęki” sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera

„Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams” to projekt, który oddaje hołd tym wspaniałym kompozytorom. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy.

Na takim wydarzeniu nie powinno zabraknąć żadnego fana muzyki!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też