Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Klasyka Muzyka filmowa Don’t cry for me Argentina - koncert Eleny Roger

Don’t cry for me Argentina - koncert Eleny Roger

Organizator: Teatr Syrena

Don’t cry for me Argentina - koncert Eleny RogerO wydarzeniu

O wydarzeniu

PROMOCJA Bilety na koncert tańsze o  -10 %!

 

Zapraszamy 25 listopada na koncert do warszawskiego Teatru Syrena na koncert Don't cry for me Argentina – koncert Eleny Roger, która pierwszy raz wystąpi w Polsce. Don't cry for me Argentina bilety już dostępne.

O Elenie Roger 

Elena Roger to argentyńska aktorka, którą trzykrotnie nominowano do Olivier Award - najważniejszej teatralnej nagrody w Wielkiej Brytanii. Nagrodę tę otrzymała w 2009 roku za rolę Edith Piaf w musicalu „Piaf” jako „Najlepsza aktorka musicalowa”. Rolą Evity, wraz z partnerującym jej Rickym Martinem (jako Che), podbiła serca nowojorskiej publiczności na Broadwayu. Elene można było zobaczyć w takich produkcjach jak: „Nine”, „Piękna i Bestia”, „Skrzypek na dachu”, „Nędznicy” oraz „Boeing-Boeing” czy „Passion” w Londynie. Wydała też album z utworami legendarnego kompozytora tanga Astora Piazzolli zatytułowany „3001 Projekt Piazzolla”.

Podczas koncertu w warszawskiej Syrenie Elena Roger zapowiedziała oczarować widownię swoimi interpretacjami utworów zarówno z „Piaf” i „Evity”, jak i „Nędzników”, „Nine” czy kompozycjami Piazzolli. Zapowiedziała też niespodzianki. Będzie to prawdziwa uczta muzyczna i jedyna okazja usłyszeć tej światowej sławy artystkę w Warszawie.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też