Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Sviatoslav Kondrativ - Love Story

Sviatoslav Kondrativ - Love Story

Organizator: Sviatoslav Kondratiev

Sviatoslav Kondrativ - Love StoryO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert "Love Story" - najromantyczniejszy koncert roku w wykonaniu Pierwszego Skrzypka Ukrainy - Sviatoslava Kondrativa! Love Story bilety na koncert Sviatoslava Kondrativa już dostępne.

Sviatoslav Kondrativ

Słynny ukraiński skrzypek, kompozytor, showman. Jego projekt #ŚwiatOczymaSkrzypka zasłynął dzięki niesamowitym filmom, które skrzypek zrealizował do własnych kompozycji w najpiękniejszych miejscach świata - Wydmach Sahary, Fiordach Norwegii, Wyspach Atlantyckich, w Wenecji, Barcelonie, ​​Paryżu... 

 

Jego muzyka nazywana jest boską, a on sam - Pierwszym Skrzypkiem Ukrainy! W ciągu ostatnich 5 lat Artysta dał ponad 200 koncertów w najbardziej prestiżowych salach Ukrainy. Wśród nich są Opera we Lwowie, Filharmonia w Kharkowie, Teatr Operetkowy w Kijowie. 

 

Sviatoslav jest Absolwentem Lwowskiej Akademii Muzycznej, który doskonale odnajduje się również w stylach jazzu, popu, klasyki. Jego sposób wykonania utworów tworzy wspaniałą atmosferę, a niezapomniane wrażenia na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Sviatoslav Kondrativ w Gdańsku

W dużym, ekskluzywnym programie przygotowanym przez Maestro, specjalnie na jego pierwszy koncert w Gdańsku, znajdą się najbardziej znane i romantyczne kompozycje Artysty – „LoveStory”, „TrueLove”, „Droga na wydmach”, „Hola, Barcelona”, „Legzira”. ”, „Skrzypce płaczą, skrzypce się śmieją”, „Carnival”, „Parga”, „Copacabana”, „Kupala” i inne.

 

Podczas całego koncertu klipy nakręcone w najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych miejscach na świecie – Fiordach Norwegii, Wydmach Sahary, Wyspach Kanaryjskich, Wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego w Afryce, w Wenecji, Barcelonie, Grecji - będą emitowane na dużym ekranie.

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też