ORCHESTER 1756 Koncert Muzyki Klasycznej

ORCHESTER 1756 Koncert Muzyki Klasycznej

Zapraszamy na wspaniały koncert ORCHESTER 1756, który odbędzie się w polskich miastach. ORCHESTER 1756 bilety już dostępne.

ORCHESTER 1756 trasa koncertowa

ORCHESTER 1756 została założona przez dyrygenta i klawesynistę Konstantina Hillera w 2006 roku w Salzburgu, mieście Mozarta. Orkiestra gra na „Oryginalnych Instrumentach” i prezentuje styl i retorykę muzyki XVII i XVIII wieku. ORCHESTER 1756 organizuje też cykl koncertów przez cały rok w Salzburgu, Wiedniu i Monachium.

 

Od 2014 roku skrzypek pochodzący z Grecji Dimitris Karakantas jako stały koncertmistrz i solista doprowadził do pełniejszego rozwoju orkiestry. Orkiestra współpracuje z najlepszymi artystami, w tym m.in. na występach koncertowych „National Center of Performing Arts Beijing” z solistami  ( Danielem Kotlińskim i Julią Novikovą), z Mozarteum Salzburg i uwieńczony wielkim sukcesem występem w „Bad Kissinger Sommer ”(z Dimitrisem Karakantasem), gdzie zespół został opisany przez prasę jako„ jedna z najlepszych barokowych orkiestr ostatnich 30 lat.


Uwaga:  Bilet ulgowy - zniżka 60% dla dzieci od 4 do 12 lat

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ORCHESTER 1756 Koncert Muzyki Klasycznej
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/