Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Hania Rani

04-05.04.2023 Progresja

Organizator: Progresja

od 140,00 zł
BiletyOpisArtyściMiejsce

BILETY

Warszawa

wtorek
04.04.2023
20:00

Hania Rani

Warszawa, Progresja
środa
05.04.2023
20:00

Hania Rani

Warszawa, Progresja

Opis

Zapraszamy na koncerty Hani Rani w ramach wiosennej trasy Spring Tour 2023, który odbędzie się w warszawskim klubie Progresja. Hania Rani bilety na koncerty w Warszawie już w sprzedaży.

O Hani Rani 

Hania Rani to wielokrotnie nagradzana pianistka, kompozytorka i wokalistka. Jej debiutancki album „Esja”, czyli urzekający zbiór solowych utworów fortepianowych wydany przez Gondwana Records, został wydany w 2019 roku, zdobywając międzynarodowe uznanie w tym aż cztery Fryderyka za „Najlepszy debiutancki album”, „Najlepszy album alternatywny” i „Najlepsza nowa aranżacja”. W tym samym roku Rani została „Odkryciem Roku 2019” w konkursie Bestsellery Empiku, jednocześnie zdobywając Nagrodę Sanki za „Nowe Oblicze Polskiej Muzyki”.

 

Jej kolejny, drugi album, filmowy „Home”, został wydany w 2020 roku przez Gondwana Records. Hania Rani dodaje do swojej muzyki wokal i subtelną elektronikę a towarzyszy jej basista Ziemowit Klimek i perkusista Wojtek Warmijak. Album przyniósł Rani kolejne znaczące wyróżnienie „Najlepszego Kompozytora”, kolejne uznanie ze strony Akademii Fonograficznej Fryderyka i Rough Trade, przyznając mu tytuł „Albumów Roku”.

Hania Rani bilety Progresja:

  • 140 zł w przedsprzedaży
  • 150 zł w dniu koncertu

 

 

 

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn