Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Dekada inspiracji - 10. urodziny ICE Kraków

Dekada inspiracji - 10. urodziny ICE Kraków

Organizator: Adria Art

Dekada inspiracji - 10. urodziny ICE KrakówO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które będzie prawdziwym połączeniem dwóch światów muzyki. Już 1 czerwca, z okazji obchodów 10-lecia ICE Kraków, odbędzie się specjalny koncert „Dekada inspiracji”. Na scenie zabrzmią zarówno nieśmiertelne hity wielkich kobiecych ikon muzyki, jak i najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya.

 

Koncert „Dekada inspiracji” to podsumowanie 10 lat działalności Centrum Kongresowego ICE Kraków. Z tej okazji ze sceny usłyszymy piosenki światowej sławy artystek, takich jak Aretha Franklin, Tina Turner czy Adele. Podczas wydarzenia nieśmiertelne hity wybrzmią na nowo dzięki głosom niezwykłych artystek, które zdobyły uznanie na scenach koncertowych, telewizyjnych oraz teatralnych.

 

Z kolei na młodszych widzów czeka niezapomniana podróż do świata bajek Disneya. Najpiękniejsze piosenki w wyjątkowych aranżacjach przywołają wspomnienia z dzieciństwa. Całość uświetni kwartet smyczkowy z zespołem pod kierownictwem muzycznym Adama Lemańczyka.

 

Przez 10 lat swojej działalności Centrum Kongresowe ICE Kraków stało się synonimem muzycznych inspiracji, emocji i niezapomnianych wrażeń, serwując wydarzenia, które definiują kulturalne i biznesowe życie miasta i regionu

 

Adria Art i ICE Kraków zapraszają na koncert „Dekada inspiracji”, który będzie wyjątkowym przeżyciem dla całej rodziny. Wspólnie świętujmy urodziny ICE Kraków!

 

Solistki: 

Anna Grzelak

Judyta Wenda

Karol Drozd

 

Kwartet smyczkowy z zespołem

Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Adam Lemańczyk 

Organizatorami koncertu są Adria Art i Centrum Kongresowe ICE Kraków

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też