Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Klasyka Balet i taniec klasyczny Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - KONCERT NOWOROCZNY

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - KONCERT NOWOROCZNY

Organizator: Filip Premium

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - KONCERT NOWOROCZNYO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na serię Koncertów Noworocznych – doskonała zabawa w wiedeńskim stylu i niezapomniane przeżycia gwarantowane! Valses de Vienne Walce Wiedeńskie bilety już w sprzedaży!

Valses de Vienne Walce Wiedeńskie koncerty

Budapest Strauss Orchestra – Valses de Vienne – KONCERT NOWOROCZNY

Budapest Strauss Orchestra tworzy wspaniała grupa wirtuozów. Koncerty uzupełnia klasycznymi walcami znakomity balet. Jego historia jest powiązana z działalnością Narodowego Zespołu RAJKO, którego szkoła muzyczna i baletowa należą do jednych z najlepszych w Europie. Po skończeniu tej prestiżowej szkoły artyści najczęściej trafiają do najlepszych orkiestr i baletów z całego świata, gdzie odnoszą duże sukcesy, ciesząc się niesłabnącą opinią prawdziwych artystów.

 

Program koncertu ,,Valses de Vienne – Koncert Noworoczny” pokazano w kilkunastu krajach, gdzie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez widzów. Olbrzymi sukces zespołu, pełne sale, wspaniały aplauz i zaproszenie na kolejne występy świadczą o wielkim profesjonalizmie wykonawców. W naszym kraju sytuacja wygląda podobnie, pomimo, że to już dziesiąta wizyta Budapest Strauss Orchestra w Polsce.

 

Muzyka Straussa, pojmowana jest jako jedno z największych dziedzictw kultury światowej - ponadczasowej,  nieznającej barier językowych i granic. W wykonaniu artystów Budapest Strauss Orchestra jest bardziej sugestywna poprzez efektowne połączenie świata muzyki i świata tańca, cudownych dźwięków i pięknej choreografii. Kolorowe stroje tancerzy zachwycają kolorami i fasonami  z XIX wiecznych żurnali, a czarne, dystyngowane garnitury orkiestry nadają całości wręcz wiedeńską atmosferę.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też