Tattoo Art Festival 2019

Tattoo Art Festival 2019

Z miłości do tatuaży, podziwu dla sztuki i pasji do eventów powstało wydarzenie, które łączy wszystkie te płaszczyzny – Tattoo Art Festival 2019! Widzimy się w samym sercu warszawskiej Pragi w dniach 21-22 września 2019 w Centrum Praskim Koneser. Nadchodzą dwa dni wypełnione najlepszą rozrywką. Kup wejściówkę już dziś i skorzystaj z promocyjnej ceny. Każdy bilet upoważnia Was do wielokrotnego wejścia i wyjścia. Tattoo Art Festival bilety już w sprzedaży!

 

Wydarzenie towarzyszące: Festiwal Plakatu - bilet upoważnia do uczestnictwa w obu wydarzeniach!

O Tattoo Art Festival

Tattoo Art Festiwal to przede wszystkim wydarzenie lifestyle'owe, stworzone dla miłośników tatuażu i sztuki. To okazja na:

  • zrobienie wymarzonej dziary,

  • znalezienie idealnego wzoru,

  • poznanie utalentowanych tatuatorów.

TAF to czas na poznanie wyjątkowych polskich i zagranicznych artystów, zakup ich dzieł i oglądanie ich twórczości na żywo podczas wyjątkowych pokazów na scenie i stoiskach.

Tattoo Art Festival atrakcje

Łączymy strefę tatuażu ze strefą sztuki, na której zobaczycie najlepsze obrazy, plakaty, grafiki i ilustracje. Przygotowaliśmy Festiwal Plakatu, przyszedł czas na poznanie wyjątkowych polskich artystów, zakup ich dzieł i oglądanie ich twórczości na żywo.

 

Przez dwa dni festiwalu na ścianach Konesera będziemy świadkami „Bitwy na Murale”. w wykonaniu Alka Morawskiego Lis Kula i Maciek Polak, a zwycięzcę poznamy podczas finału w niedzielę.

 

Przygotujcie się na mega koncerty! Gwiazdą sobotniego wieczoru jest Smolasty, natomiast w niedzielę odbędzie się koncert Tymka.

 

Dodatkowo dla miłośników rockowych dzięków zagrają:

  • Zespół Bruklin,
  • Holyguns,
  • Hit N RUN

Nie zabraknie:
✓wernisaży,
✓dobrej muzy ♪ podczas koncertów,
✓najlepszych, oryginalnych produktów z branży lifestyle,
✓konkursów z cennymi nagrodami.


Tattoo Art Festival to impreza dla ludzi celebrujących życie, odważnych, ceniących jakość i wyrażających siebie poprzez pełną swobodę życia.

 

W tym roku Tattoo Art Festival odbywa się pod hasłem „Sztuka wyboru”. Sam decydujesz co, gdzie i kiedy chcesz wydziarać, jaką grafikę, ilustrację, obraz kupić lub jak chcesz spędzić wolny czas. W programie Tattoo Art Festival nie zabraknie konkursów na najlepsze tatuaże.

 

W czasie Tattoo Art Festival przygotowaliśmy dla Was imprezę towarzyszącą: FOOD TRUCK FESTIVAL "Koneser Smaków". Nikt nie będzie głodny, czeka na Was kuchnia całego świata. Czas na pyszne żarcie na kółkach w towarzystwie dobrej muzy. Widzimy się na Placu Konesera. Wstęp na festiwal food trucków jest bezpłatny. Razem zamykamy sezon letni!

Tattoo Art Festival bilety VIP

Dodatkowo przy wyborze biletu VIP w specjalnej strefie odpoczniesz przy dobrej muzie, zjesz w towarzystwie artystów, a po całym dniu wrażeń poimprezujemy na wieczornym After Party w Filtracji w Koneserze. Liczba biletów VIP jest ograniczona!

 

W cenie biletu VIP:

  • wstęp dwudniowy na wydarzenie
  • dwudniowy catering i alkohol w strefie VIP przeznaczonej dla artystów
  • wstęp na zamknięte after party z atrakcjami

Tattoo Art Festival 2019 bilety

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tattoo Art Festival 2019
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/