Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Targi | Wystawy Inne HAIR SHOW Hair-Tech L'Oréal Professionnel Paris

HAIR SHOW Hair-Tech L'Oréal Professionnel Paris

Organizator: ENDORFINA EVENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ & L'Oréal Professionnel

HAIR SHOW Hair-Tech L'Oréal Professionnel ParisO wydarzeniu

O wydarzeniu

Trendy w koloryzacji i odważne strzyżenia – nie może Cię tam zabraknąć! Już niebawem będziesz mieć okazję wzięcia udziału w niecodziennym wydarzeniu, jakim jest HAIR SHOW Hair-Tech od L'Oréal Professionnel Paris.

HAIR SHOW Hair-Tech L'Oréal Professionnel Paris

Chcesz zobaczyć w jaki sposób profesjonalni fryzjerzy-styliści dobierają kolor? Jakie są najnowsze i najmodniejsze trendy w koloryzacji i strzyżeniach? Jakich produktów nie może zabraknąć w Twoim salonie?!

 

Zapraszamy na inspirujący pokaz fryzjerski, podczas którego zaproszeni styliści zawładną sceną. Będzie to artystyczna uczta dla oka - koloryzacja, strzyżenia i stylizacja.

To nie tylko spora dawka wiedzy oraz inspiracji fryzjerskich, ale także artystyczny pokaz umiejętności.

 

Przed Master Artystami wiele wyzwań i pierwsza tego typu „gra fryzjerska” na scenie. Goście mogą liczyć na wiele pozytywnych wrażeń oraz odkryć inspirujące look’i na stanowiskach fryzjerskich. Przygotowane stylizacje włosów zachwycą podczas wyjątkowego pokazu, wieńczącego HAIR SHOW Hair-Tech.

 

W programie wydarzenia zobaczysz:

  • 6 Master Artystów – techniki koloryzacji, propozycja strzyżeń i stylizacje
  • konkurs z niespodzianką dla publiczności
  • pokaz gwiazdy wieczoru Min Kim z Nowego Jorku

 

Min Kim to globalna Artystka L'Oréal Professionnel Paris. Zainspirowana „plażowymi włosami” z dzieciństwa i pragnieniem wzmocnienia pozycji kobiet poprzez piękno, Min stała się rozpoznawalna na całym świecie, dzięki swoim szkoleniom z koloryzacji i inspiracji kobiet do podejmowania odważnych decyzji w stronę własnego piękna. Specjalistka w zakresie #Balayage & #Kolorozacja.

 

HAIR SHOW Hair-Tech wraz z gwiazdą wieczoru - Min Kim, zawita już w tym roku do dwóch miast: 25 października do Poznania oraz 27 października do Krakowa.

 

Dokładny harmonogram zostanie podany bliżej daty wydarzenia.

 

Daj się porwać artystom fryzjerstwa, zainspiruj się oraz podziwiaj sztukę stylizacji i koloryzacji z marką L'Oréal Professionnel Paris.

 

Organizatorzy: L'Oréal Professionnel Paris oraz endorfina events.

Podobne wydarzenia

Zobacz też