Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Widowiska Stand-up Stand-up Show - The Best of

Stand-up Show - The Best of

Organizator: STAGE PRODUCTION

Stand-up Show - The Best ofO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na Stand-up Show - The Best of - największe komediowe wydarzenie w Polsce!

Czołówka najlepszych komików w kraju na jednej scenie i ponad 100 tysięcy widzów. 17 miast, 18 występów i trasa, która z pewnością przejdzie do historii! Wystąpią: Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał RutkowskiTomasz "Boras" Borkowski i inni. Szykujcie się na ponad dwie godziny rasowego stand-upu! Program wyłącznie dla widzów dorosłychSTAND-UP SHOW 2019 bilety już w sprzedaży. 

Stand-up Show 2019 trasa:

Stand Up Show Częstochowa - 7.06 Hala Sportowa Częstochowa

 

Łukasz Lotek Lodkowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich stand-uperów. Na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo w Antrakt Stand-up Festival i w Polskiej Lidze Stand-upu. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki"). Jego charakterystyczne gesty, mimika i głos sprawiają, że jest niezwykle oryginalny, a jego żarty na długo zapadają w pamięć. 


Rafał Pacześ pochodzi z Łodzi i nierzadko miasto to bywa tematem jego żartów. W swoich stand-upach daje z siebie sto procent – jego żarty są dynamiczne, skupiają się na relacjach damsko-męskich, polskiej mentalności, historiach z życia artysty; są też kompletnie improwizowane wstawki. Zahacza on o bardzo wiele aspektów życia codziennego, przez co widzowie mogą się z jego żartami utożsamiać. Ludzie są głodni żartów Rafała na tyle, że bilety wyprzedają się bardzo szybko w wielu miastach.

 

Katarzyna Piasecka to artystka kabaretowa, konferansjerka i autorka tekstów. Od 2001 do 2009 roku była związana z Kabaretem Słuchajcie. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim współtworzy projekt Stand-up Bez Cenzury. Jest gospodarzem scen stand-upowych w Warszawie (Hybrydy) i Zielonej Górze (Kawon), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików.

 

Kacper Ruciński pochodzi z Malborka. Rozpoznawalność dał mu program "Tylko dla dorosłych", który prowadził, a także rozśmieszał widzów dubbingiem zwierząt. Ma na koncie m.in. występ na XIV Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie, czy festiwalu kabaretowym "Ryjek".

 

Rafał Rutkowski to aktor i komik, dyrektor artystyczny "Teatru Montownia". Pochodzi z Białegostoku. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Rozpoznawalność dały mu m.in. występy w programie Szymona Majewskiego. Rafał Rutkowski posiada niesamowity dystans do siebie, co w połączeniu z talentem i poczuciem humoru tworzy znakomity stand-up.

 

Stand up show 2019 bilety już w sprzedaży! Sprawdź również Stand up WarszawaStand up Wrocław - Stand up GdańskStand up KrakówStand up Poznań.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też