Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Pan Li

26.10.2024 Poznań

Organizator: INFONE sp. z o.o.

Pan LiBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Pan Li
sobota
26.10.2024
18:00

Pan Li

Poznań, Scena na Piętrze w Poznaniu

O wydarzeniu

Zapomnij o konwencjonalnych show! Pan Li, ikona polskiej sceny komediowo-magicznej , wraca z programem tak intensywnym jak najlepszy shot whiskey. Jako niesławny iluzjonista, Pan Li zaskoczy Cię swoją zdolnością do czytania w myślach i brawurową improwizacją. Ale uważaj, jego słownictwo jest równie ogniste jak jego iluzje! Pan Li bilety na występy już w sprzedaży.

Pan Li informacje

Kolejna edycja jego fenomenalnego show to więcej niż magiczne sztuczki i żarty na granicy dobrego smaku. To interaktywna przygoda, w której publiczność staje się współtwórcą spektaklu. Nie tylko zobaczysz show, ale też staniesz się jego częścią.

Jeśli sądzisz, że znasz wszystkie karty w talii, Pan Li wyciągnie asa z rękawa i zwali Cię z nóg. Finał programu, pozostawi Cię w osłupieniu i sprawi, że będziesz chciał więcej.

Nikt nie opuszcza sali nieodwrócony, i nikt nie pozostaje obojętny. Jesteś gotów na show, które poruszy Twoje zmysły i wywróci Twoją rzeczywistość do góry nogami? Bilety giną jak złoto, więc nie czekaj.

 

Program trwa około 1,5 godziny i jest przeznaczony dla widzów dorosłych. Wprowadzenie stanowi około 30-minutowy support, który może być równie zaskakujący, jak główne show.

 

Podczas wydarzenia będą prowadzone nagrania wideo i fotograficzne. Uczestnictwo oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku (obrazu i głosu) uczestnika w materiałach promocyjnych i publikacjach Organizatora/Wykonawcy, bez prawa do wynagrodzenia. Materiały te mogą być publikowane w mediach społecznościowych i innych kanałach. Osoby niechcące być nagrywane proszone są o informowanie o tym przed wydarzeniem. Udział potwierdza akceptację tych warunków.

 

*Występ przeznaczony dla osób 16+

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też