Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa

Mam Talent!

Organizator: ORGANIZATOR: TVN

Mam Talent!O wydarzeniu

O wydarzeniu

Mam Talent – powraca z nową energią! Nowe zasady, nowy juror i prowadzący - zapraszamy do Studia Transcolor w Warszawie! Mam Talent bilety na nagrania już w sprzedaży.

Mam talent - informacje 

Przed nami wyczekiwana trzynasta edycja programu „Mam talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment oraz Michał Kempa.

 

Jesienią kolejna, wyjątkowa edycja “Mam talent”, programu który pokochali polscy widzowie. W tym sezonie powitamy nowego jurora - Jan Kliment to czeski tancerz i choreograf. Michał Kempa dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego „Mam talent!”. To osoba, która potrafi rozśmieszyć wszystkich! Nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny.

 

W 13. edycji "Mam talent!pojawią się dwie nowe zasady. Jedną będzie „platynowy przycisk”. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału. Drugą będzie dzika karta, czyli przepustka do finału. Otrzyma ją osoba, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od telewidzów. 

 

Premierowe odcinki już 4 września na antenie TVN i w Player.pl.

Mam Talent - bilety

Uwaga:

  • Wejście na widownię możliwe jest od 6. roku życia.
  • Wszystkie osoby wchodzące do studia będą poddane testom antygenowym diagnozującym COVID-19. Badania wykonujemy w oddzielnym, zewnętrznym punkcie pobrań zlokalizowanym przed wejściem do Transcolor Studio. Upoważnienie do odbioru wyników badań osoby nieletniej do pobrania TUTAJ
  • Zgoda na wykorzystanie wizerunku (osoba dorosła) do pobrania TUTAJ
  • Zgoda na wykorzystanie wizerunku (osoba nieletnia) do pobrania TUTAJ
  • Regulamin wydarzenia

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też