Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

MONSTER JAM

Organizator: Alter Art

OpisArtyści

Opis

W SPRZEDAŻY BILETY NA PARKING! Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem stref parkingowych! Wjazd możliwy od godz 9.00 do godz 17.00

Mapa strefy parkingowej dostępna TUTAJ

Regulamin strefy znajdziesz TUTAJ

 

Niesamowity Monster Jam na zmodernizowanym Stadionie Śląskim już 22 września! Najbardziej spektakularne amerykańskie widowisko z gigantycznymi truckami powraca do Polski. BILETY NA MONSTER JAM JUŻ DOSTĘPNE! DOSTĘPNE RÓWNIEŻ BILETY VIP!

 

Line-up zamyka najnowszy truck, pochodzący ze studia Warner Bros - Scooby-Doo prowadzony przez Linsey Read! Oprócz niego na widowisku Monster Jam zaprezentują się: Marc McDonald i jego El Toro Loco, Monster Energy Truck kierowany przez wybitnego Todda Leduca, Truck Zombie prowadzony przez Axla Danielsona, niesamowita Candice Jolly i Monster Mutt Dalmatian, Morgan Kane i jego Grave Digger oraz Alex Blackwell za kierownicą Megalodona! 

 

Po niezwykle udanym debiucie w 2009 roku Monster Jam powraca do Chorzowa by tym razem zagościć na zupełnie nowym, wielofunkcyjnym i nowoczesnym Stadionie Śląskim wypełniając go po brzegi fanami nieokiełznanych, gigantycznych trucków! 

Monster Jam jest od dekad jednym z największych na świecie, cieszących się niesłabnącym powodzeniem widowisk dla całej rodziny. Znajduje się w centrum uwagi najbardziej ikonicznych, światowych stadionów, gdzie skrupulatnie usypana ziemia tworzy trasy, których jedynym przeznaczeniem jest zaprezentowanie do całkowitego maksimum, niesamowitych możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych, gigantycznych trucków.

 

Dodatkowo, od godziny 11:00, możliwość uczestnictwa w PIT PARTY czyli kilkugodzinnej imprezie dla całej rodziny, poprzedzającej główne widowisko Monster Jam. To jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, wziąć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów.

Bilety na widowisko Monster Jam + Pit Party w sprzedaży - liczba biletów na Pit Party ograniczona! Koszt Pit Party (40 zł) jest doliczany do ceny biletu (brak możliwości uczestnictwa tylko w Pit Party).

 

PIT PARTY: 11:00 – 14:00

WEJŚCIE NA SHOW: OD 14:30

START: 16:00

 

MONSTER JAM BILETY

Pakiet VIP 1:

- miejsce siedzące w loży VIP;

- Pit Party;

- miejsce parkingowe;

- osobne wejście vip na imprezę główną;

- napoje

cena: 350 zł

 

Pakiet VIP 2:

- miejsce siedzące w loży VIP;

- Pit Party;

- miejsce parkingowe;

- osobne wejście vip na imprezę główną;

- unikalny plakat z podpisami kierowców Monster Jam;

- catering – przekąski i napoje

cena: 490 zł

 

 

Pakiety 3+1 wyprzedane!

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas wydarzenia muszą siedzieć na kolanach opiekuna.
Opiekunowie dzieci poniżej 3 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.

 

W celu zamówienia biletu dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim prosimy o kontakt pod adresem mailowym: niepelnosprawni@ebilet.pl

 

REGULAMIN IMPREZY DOSTĘPNY TUTAJ.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn