Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Widowiska Inne Galaktyczny Benefis Hali Urania

Galaktyczny Benefis Hali Urania

Organizator: ALL IN STUDIO ANIA PRUSZYŃSKA

Galaktyczny Benefis Hali UraniaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Galaktyczny Benefis Uranii! Koncert, laserowe show, tańce i sport. 15 grudnia Uroczysty Galaktyczny Benefis otworzy zrewitalizowaną i zmodernizowaną Halę Widowiskowo-Sportową Urania w Olsztynie. Polskie gwiazdy zaśpiewają kosmiczne przeboje, a wieczór będzie przeplatany pokazami sportowymi i tanecznymi oraz laserowym show. Wszystko na cześć miejsca, które od blisko pół wieku jest sportowym i rozrywkowym symbolem Olsztyna.

 

Otwarcie Hali Urania jest imprezą bezpłatną, ale biletowaną.  limit pobranych wejściówek to 2 sztuki na osobę.

Galaktyczny Benefis Hali Urania program wydarzenia

W piątkowy wieczór 15 grudnia znajdująca się w samym sercu Olsztyna Hala Urania, po ponad 2 letniej, gruntownej modernizacji, znów stanie się jego najjaśniejszym punktem. Miasto zaprasza na przygotowany specjalnie na tę okazję “Benefis Hali Urania”.

Jak na prawdziwy benefis przystało, wieczór będzie wypełniony gwiazdami - muzycznymi, sportowymi i tanecznymi, które “opowiedzą” historię Hali i będą celebrować jej dzieje. Całość programu została podzielona na części tematyczne, przeplatane występami artystów na żywo i pokazujące zarówno historię Hali, jak też jej nowoczesne rozwiązania architektoniczne w nowym wydaniu.

W głównym punkcie programu, piątkowym Koncercie Gwiazd, wystąpią: Ania Dąbrowska, Anita Lipnicka, Ralph Kaminski, Błażej Król, Wojtek Urbański oraz zespół Czerwony Tulipan. Niektórzy z artystów wykonają utwory z kosmicznym akcentem, nawiązując w ten sposób do tematu przewodniego benefisu. Nad częścią muzyczną czuwać będzie wraz z zespołem dyrektor projektu, Wojciech Urbański – kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Laureat Fryderyka 2022 za płytę zespołu Rysy.

W części sportowej oprócz prezentacji zawodników Indykpolu AZS Olsztyn będzie można zobaczyć pokaz uczniów olsztyńskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, trenujących gimnastykę sportową i taekwondo olimpijskie.

W części tanecznej, wyreżyserowanej przez olsztyniankę, popularną Iwonę Pavlović, pojawią się takie zespoły jak Carnivals Stars, Studio Rytm, pracownia Tańca Pryzmat, formacja „Jantar” z Elbląga i zawodowi tancerze z “Tańca z gwiazdami”.

W trakcie wieczoru zostaną też zaprezentowane filmy pokazujące bogate 45 lat z życia Hali Urania.

 

Otwarcie bram o godz. 18.00

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też