Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Klub winowajców

Organizator: Teatr WARSawy

Klub winowajcówO wydarzeniu

O wydarzeniu

Klub winowajców w Teatrze WARSawy! Zapraszamy na spektakl na motywach scenariusza Johna Hughesa. Klub winowajców bilety na spektakl już w sprzedaży.

 

Spektakl Klub winowajców jest teatralną inscenizacją kultowego młodzieżowego filmu z lat osiemdziesiątych "The Breakfast Club" Johna Hughesa.

Klub winowajców fabuła

Sobota. 7:00 rano. Królowa balu, kujon, chuligan, sportowiec i wariatka zjawiają się w szkole, żeby odpokutować swoje przewinienia.


Zamknięci na kilkanaście godzin w jednej sali ludzie, którzy na co dzień wyśmiewają się nawzajem, przechodząc obok siebie na szkolnym korytarzu. Skrajnie różni, z zupełnie innych światów i grup społecznych. Na pozór różni, a w gruncie rzeczy tacy sami. Uwięzieni w swoim wizerunku, który czasem nawet jest wygodny, bo można pod nim wiele ukryć. Można ukryć nieśmiałość, strach, poczucie odrzucenia, konieczność realizacji cudzych ambicji, desperacką potrzebę bycia lubianym i akceptowanym.

 

To trzymająca w napięciu, mądra, momentami zabawna historia o tym, jak pękają kolejne mury, kiedy dajemy sobie szansę poznać lepiej drugiego człowieka. To opowieść o trudnej drodze poszukiwania własnej tożsamości, którą każdy z nas musi przejść i każdy z nas wychodzi z niej w różnym stopniu pokaleczony. Niezmiennie. Od pokoleń.

Klub winowajców twórcy i obsada

  • Reżyseria: Agnieszka Czekierda
  • Asystent reżysera: Julia Biesiada
  • Kostiumy: Dominika Lenart
  • Obsada: Antoni Barłowski, Martyna Bazychowska, Julia Biesiada, Karol Donda, Michał Surma, Mateusz TrojanowskiPodobne wydarzenia

Zobacz też