Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Teatr Teatr tańca Romeo & Juliet - Flamenco Show

Romeo & Juliet - Flamenco Show

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

Romeo & Juliet - Flamenco ShowO wydarzeniu

O wydarzeniu

Romeo i Julia w stylu flamenco - wyjątkowa interpretacja kultowej sztuki Szekspira w Zabrzu! Zapraszamy na niezwykłe widowisko Teatru Narodowego Tańca Hiszpanii Flamenco Live, które odbędzie się 19 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Romeo & Juliet Flamenco Show bilety już w sprzedaży!

Legenda o Romeo i Julii w stylu flamenco

Zupełnie nowa interpretacja sztuki Szekspira została przygotowana przez znakomitych artystów Teatru Tańca Narodowego Hiszpanii „Flamenco Live”. Unikalny program Romeo & Juliet - Flamenco Show opowiada doskonale znaną wszystkim historię miłosną w języku namiętnego hiszpańskiego tańca

Flamenco Live

Daj się porwać artystom „Flamenco Live” i przenieś się na wybrzeże gorącej Andaluzji do magicznego świata hiszpańskiego flamenco! Kup bilety na Romeo and Juliet Flamenco Show w Zabrzu.

 

Flamenco Live to wyjątkowy projekt artystyczny, który mający w składzie artystów międzynarodowego poziomu. Jak sama nazwa wskazuje, wykonują żywe i pełne uczucia hiszpańskie flamenco.

 

Zespół łączy najlepszych tancerzy i muzyków, którzy poświęcają swoje życie „puro flamenco” – prawdziwemu autentycznemu flamenco!  Członkowie zespołu są wielokrotnymi laureatami międzynarodowych konkursów, takich jak „Viva España”. Głównym tancerzem zespołu jest El Tebi, który może pochwalić się występami na scenach hiszpańskich teatrów i „tablao”, w tym słynnego „Casa Patas” w Madrycie!

 

 

 

 

 Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też