Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Teatr Spektakle Muzyczne Mordercze przypadki babci Adeli

Mordercze przypadki babci Adeli

Organizator: STUDIO TEATRGALERIA

Mordercze przypadki babci AdeliO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na nonsensowny wieczór pt. Mordercze przypadki babci Adeli. W spotkaniu literatury i muzyki, prowadzonym przez znanego reportera i czechofila Mariusza Szczygła wystąpi pisarz z Pragi Jiří Kamen, autor wydanej niedawno książki „Świece w pogańskim gaju. Opowiadania, horrory, etiudy” (wyd. Dowody na Istnienie). Przedstawią je aktorki Teatru Studio. Mordercze przypadki babci Adeli bilety już dostępne!

Mordercze przypadki babci Adeli Teatr Studio

Ponieważ jedną z bohaterek tych opowiadań jest babcia Adela, która z dumą opowiada, jak uśmierciła swoich mężów, dwaj instrumentaliści – pianista i kompozytor Aleksander Dębicz oraz gitarzysta Łukasz Kuropaczewski zagrają utwór, skomponowany przez Aleksandra Dębicza specjalnie na ten wieczór do tego właśnie opowiadania. Po czym przedstawią kompozycje ze swojej najnowszej płyty pod tytułem… „Adela”. W niektórych jako wokalista wystąpi Jakub Józef Orliński, który swoim kontratenorem podbija światowe sceny operowe.

 

Wieczór z dwiema Adelami – literacką i muzyczną – dostarczy Państwu porcji nonsensu i pogody ducha.

 

Fragmenty książki „Świece w pogańskim gaju. Opowiadania, horrory, etiudy” Jiříego Kamena w tłumaczeniu Elżbiety Zimnej przeczytają aktorki Studio: Dominika Biernat i Ewelina Żak.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też