Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Teatr Spektakle Muzyczne "Miłość to ja..." - spektakl w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka"

"Miłość to ja..." - spektakl w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka"

Organizator: Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka"

"Miłość to ja..." - spektakl w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka"O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Miłość to ja... w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka", który odbędzie się 21 marca w Teatrze Kamienica. Bilety już w sprzedaży!

„MIŁOŚĆ TO JA …” nie jest próbą odtworzenia postaci Hanki Ordonówny, to raczej rodzaj wypowiedzi jednej artystki o drugiej. To próba pokazania Ordonki jako osobowości bardzo wrażliwej o dramatycznej i pięknej biografii. W tej próbie Anna Lewandowska (solistka „Warszawianki”) posługiwać się będzie własną wizją postaci tej wielkiej, niepowtarzalnej, dojrzałej gwiazdy - zarówno w geście, sposobie poruszania się, ujmującym niby nieśmiałym, ale jakże prowokującym spojrzeniu.
Co kryje się pod hasłem „Miłość to ja…”? Miłość do samej siebie? Miłość do Fryderyka Jarosego? Czy miłość do Hrabiego Michała Tyszkiewicza? A może miłość do jeszcze innego mężczyzny? Może miłość do polskich dzieci – ofiar okrutnej wojny? Może miłość do sztuki? A może po prostu miłość do bliźniego – do drugiego człowieka.
Nasz spektakl jest próbą odpowiedzi na to pytanie. Każdy widz przeżywając z Ordonką wspaniałe, czasami trudne chwile z jej życia, pochyli się nad jej miłością i na pewno odnajdzie w tym spektaklu samego siebie lub coś dla siebie.

Scenariusz i reżyseria: Stefan Szaciłowski
Choreografia: Jan Łosakiewicz
Scenografia: Krzysztof Małachowski
Opracowanie muzyczne: Jarema Jarosiński

Miłość to ja bilety na spektakl dostępne na eBilet.pl!

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też