Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Teatr Inne Alicja w krainie snów

Alicja w krainie snów

Organizator: Teatr Ateneum

Alicja w krainie snówO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Wydarzenie jest częścią Strefy Okazji. "Promocja" czyli fioletowy przycisk "Kup Bilety" oznacza niższą cenę biletu. Wybierz bilet "Strefa Okazji" i zaloguj się na konto Allegro. Liczba biletów ograniczona. Pełna lista ofert dostępna TUTAJ!

 

Strefa Okazji

 

Serdecznie zapraszamy na spektakl Alicja w krainie snów, który można zobaczyć na scenie Teatru Ateneum w Warszawie. Spektakl Alicja w krainie snów bilety już dostępne.

Zobacz wywiad z Katarzyną Ucherską

 

Alicja w krainie snów- spektakl

Zapraszamy, choć nie wiemy, kim jesteś. Półdorosłym, półdzieckiem, półuczniem, półnauczycielką, półwoźnym, półmotylem, półkrólem? Nie wiesz, kim jesteś? Nie martw się, zejdź pod ziemię. Spotkasz tam wszystkich, których znasz. Będzie zabawa, będzie Bal. Będzie z tobą Alicja. Alicja jest mądra i głupia jednocześnie, jakie to pokrzepiające, prawda? Zapraszamy do klubu Królikarnia - pod ziemię. Trzeba iść za Białym Królikiem, za dziwnym facetem, zwierzęciem, czy człowiekiem, nie wiadomo?!

Poszła za nim Alicja, wy też pójdziecie. Pora przestać być dzieckiem. Pora zobaczyć, kto tańczy w Królikarni, jak wybija rytm Gąsienica, Suseł, Marcowy Zając. Poznać ich plany. Pora się pośmiać z Alicji, gdy będzie podejmować decyzje. Pora się dowiedzieć, jaka jest cena za błędy. Zabawić się w Królikarni. Będzie zabawa, będzie Bal. Na scenie występują między innymi Katarzyna Ucherska, Dorota Nowakowska, Bartłomiej Nowosielski, Przemysław Bluszcz, Wojciech Brzeziński, Emilia Komarnicka-Klynstra.

Spektakl został przyjęty do 29. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Realizacja:

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

Scenografia i kostiumy: Anna Adamek

Muzyka: Piotr Łabonarski

Reżyseria świateł: Paulina Góral

Projekcje: Jagoda Chalcińska

Obsada:

Katarzyna Ucherska

Dorota Nowakowska

Bartłomiej Nowosielski

Przemysław Bluszcz

Wojciech Brzeziński

Emilia Komarnicka-Klynstra

Dariusz Wnuk

Olga Sarzyńska

Julia Konarska

Maria Ciunelis

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też