Samotność pól bawełnianych

Samotność pól bawełnianych

Spotyka się dwóch nieznajomych mężczyzn. Powiedz mi, czego chcesz, a ja ci to sprzedam - mówi pierwszy. Drugi odpowiada - powiedz mi, co masz, a ja powiem ci, czego chcę. To deal we wszystkich formach, to wszystkie formy dealu proponowane przez życie, to prawda związków międzyludzkich. Dealer nie powie nigdy, co proponuje, ale być może dlatego, że sam jest w potrzebie. Klient cały czas będzie wymagał, by odkryto, czego żąda, ale być może dlatego, że nie umie już o nic poprosić.

Właśnie dlatego, że chcę być handlarzem, ale prawdziwym handlarzem, nie wyjawię tego, co posiadam i co mógłbym zaproponować, bo za nic nie zniósłbym odmowy, której każdy sprzedawca obawia się najbardziej w świecie, gdyż jest to broń, jaką on sam nie dysponuje. Toteż nigdy nie nauczyłem się mówić nie, i wcale nie chcę się nauczyć; za to opanowałem wszelkie odmiany tak: tak proszę chwilkę zaczekać, proszę zaczekać dłużej nieco, zaczekać ze mną tutaj całą wieczność; tak mam to, będę to miał, miałem i znowu będę miał, nigdy tego nie miałem, lecz dla pana z pewnością będę miał – powie Dealer, gdy pod osłoną nocy, parująca mgłą ulica stanie się areną skrajnych emocji.

W czerwcu w TR Warszawa gościmy spektakl „Samotność pól bawełnianych” z Teatru im. Żeromskiego w Kielcach, oparty na sztuce Bernarda Marie-Koltèsa. Przedstawienie w reżyserii Radka Rychcika, laureata Paszportu Polityki, należy do najbardziej innowacyjnych realizacji utworów francuskiego dramatopisarza. "Samotność pól bawełnianych" to połączenie teatru, performansu i koncertu z udziałem grającego na żywo zespołu Natural Born Chillers.  

premiera: 3, 4 października 2009 (Teatr im. S. Żeromskiego w Kielcach)
wznowienie: 24 stycznia 2016

Spektakl wyłącznie dla widzów pełnoletnich.
W spektaklu użyte są światła stroboskopowe.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Samotność pól bawełnianych
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/