Imitacja Życia

Imitacja Życia

Bilety na spetkakl TR Warszawa "Imitacja Życia" w ATM Studio!

Węgierski reżyser, Kornél Mundruczó, wraca do TR Warszawa z nowym spektaklem zrealizowanym w budapesztańskim Proton Theatre. Spektakl Imitacja Życia tworzą dwa duety i opowiadają dwie historie toczące się na marginesie społeczeństwa, gdzie niesprawiedliwość jest niepisanym prawem.

Do mieszkania w Budapeszcie przybywa komornik, by eksmitować samotną kobietę, jednak jego plany krzyżuje nieoczekiwany zwrot akcji. Bezwzględny mężczyzna zmuszony jest skonfrontować się z własnym sumieniem. Dodatkowo okazuje się, że w zaniedbanym mieszkaniu na nowych lokatorów czyhają mroczne tajemnice. Czy nasz los jest w naszych rękach, czy rządzi nami przeznaczenie? Życie bohaterów sztuki jest imitacją, pełną skostniałych nawyków i oderwaną od bieżącej sytuacji politycznej.

Obsada spektaklu Imitacja Życia:

Dáriusz Kozma
Lili Monori
Annamária Láng
Roland Rába

Twórcy spektaklu Imitacja Życia:

Kornél Mundruczó - reżyseria
Kata Wéber - scenariusz
Márton Ágh - scenografia
Márton Ágh, Melinda Domán - kostiumy
András Éltető - światła
Soma Boronkay - dramaturgia
Asher Goldschmidt - muzyka
Margit Csonka - asystentka reżysera
Dóra Büki - producentka
Zsófia Csató - kierowniczka produkcji
Ágota Kiss - asystentka kierowniczki produkcji
András Éltető - kierownik techniczny
Zoltán Rigó - realizacja światła
Dániel Hidvégi - realizacja dźwięku
Benedikt Schröter - inspicjent
Tamás Fekete - rekwizytor
Melinda Domán - garderobiana
Tamás Farkas, Zsolt Zsigri - maszyniści

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Imitacja Życia
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/