Ukryty Mechanizm - spektakl Ogniska Musicalowego

Ukryty Mechanizm - spektakl Ogniska Musicalowego

Serdecznie zapraszamy na spektakl Ogniska Musicalowego Ukryty Mechanizm do Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie. Ukryty Mechanizm bilety już w sprzedaży. 

 

Ukryty Mechanizm to spektakl Ogniska Musicalowego podsumowujący całoroczną pracę w sezonie 2018/19. Struktura musicalu oparta jest na pokazaniu teatru w teatrze. Młodzież przygotowuję się do premiery. Środki finansowe ograniczone. Reżyser kochający artystów, w przeciwieństwie do Dyrektora Teatru. Historia o spełnianiu marzeń, rywalizacji, ciężkiej pracy.

 

Usłyszymy piosenki m.in. z takich musicali jak: Fame „I pray, I make", Chorus line „I hope, i get it", Once „Falling slowly", Deszczowa piosenka "Good morning", Hair "Aquarius", Greatest Showman"A milion dreams".

 

Ukryty Mechanizm Teatr Muzyczny ROMA bilety

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ukryty Mechanizm - spektakl Ogniska Musicalowego
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/