Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Teatr Musicale Koncert musicalowy Przemysława Glapińskiego

Koncert musicalowy Przemysława Glapińskiego

Organizator: Teatr Syrena

Koncert musicalowy Przemysława GlapińskiegoO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert musicalowy Przemysława Glapińskiego, który odbędzie się 9 października w Teatrze Syrena w Warszawie. Przemysław Glapiński bilety już dostępne.

O koncercie musicalowym Przemysława Glapińskiego w Teatrze Syrena

Przemysław Glapiński na scenie Syreny występuje od dwudziestu lat. Obecnie można go podziwiać jako demonicznego Daryla Van Horne’a w „Czarownicach z Eastwick”, szarmanckiego Gomeza w „Rodzinie Addamsów” i… ponętnego Lonny’ego w „Rock of Ages”. Stworzył również poruszającą kreację Dana w „next to normal”. Jest laureatem Nagrody im. Jana Kiepury za 2018 rok w kategorii Najlepszy aktor musicalowy.

 

Gościnnie można go zobaczyć również w Teatrze Capitol we Wrocławiu i Teatrze Variété w Krakowie. Jest aktorem charyzmatycznym, o magnetycznej osobowości scenicznej. Dodaje granym przez siebie postaciom zaskakującej głębi, ale słynie też z teatralnego szaleństwa, jest „syrenim” zwierzęciem scenicznym.

 

Podczas koncertu w Warszawie będzie mozna usłyszeć w charakterze gościa Katarzynę Walczak i Macieja Dybowskiego, swoją „rodzinę" z musicalu „next to normal”, zaśpiewa przeboje ze spektakli z repertuaru Syreny, m.in. z „Rodziny Addamsów” i właśnie „next to normal”, ale także kilka utworów premierowych. Widzowie usłyszą hity musicali „Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Hamilton”, „Something Rotten!” i „Spamalot”. Nie zabraknie też propozycji bardziej egzotycznych, jak choćby numeru z musicalowej mangghi Franka Wildhorne’a „Death Note”.

 

Koncert w Teatrze Syrena od strony muzycznej przygotował Tomasz Filipczak, który zasiądzie także przy fortepianie. Wieczór poprowadzi Jacek Mikołajczyk, dyrektor artystyczny Teatru Syrena.

 

Kierownictwo muzyczne, fortepian:Tomasz Filipczak
Prowadzenie i opieka artystyczna: Jacek Mikołajczyk
Światła: Artur Wytrykus
Realizacja dźwięku: Julia Papis

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też