Król Swingu

Spektakle odwołane.

 

Musical „Król swingu”  rusza w jesienną trasę!

W wielkim stylu powraca musical  „Król Swingu”, który został owacyjnie przyjęty przez publiczność Wrocławia, Poznania i Szczecina podczas wiosennej trasy!

 

Musical „Król swingu” jest adaptacją filmu„Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” w reżyserii Janusza Majewskiego, spektaklem pełnym muzycznych doznań w klimacie lat 50. XX wieku. To wyjątkowe połączenie teatru i piosenki, w porywających i pełnych liryki wykonaniach, którym towarzyszy orkiestra Big Collective Band pod batutą Wiesława Pieregorólki. W rolach głównych zobaczymy między innymi Macieja Stuhra, Sonię Bohosiewicz, Natalię Rybicką, Kubę Badacha, Wojciecha Paszkowskiego i Grzegorza Pierczyńskiego. W czasie musicalu usłyszymy adaptacje kultowych utworów Cole'a Portera, Glenna Millera, czy Duke'a Ellingtona. W programie nie zabraknie również m.in.: „I'm Getting Sentimental“, „On the Sunny Side of the Street“, „Chattanooga Choo Choo“ czy „I've Got You Under My Skin“.

Film Janusza Majewskiego otrzymał Srebrne Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni, a płyta ze ścieżką dźwiękową filmu zdobyła status Złotej Płyty! 

 

Reżyseria Sebastian Gonciarz

Scenografia: Mariusz Napierała

Choreografia: Agnieszka Brańska

 

Regulamin koncertu dostępny tutaj. 

KUP BILET , ZAPŁAĆ ZA NIEGO Z MASTERPASS I ZGARNIJ DO 20% RABATU!

SZCZEGÓŁY I REGULAMIN AKCJI TUTAJ 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Król Swingu
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/