Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Teatr Komedia ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

Organizator: Teatr Kamienica

OpisArtyści

Opis

Serdecznie zapraszamy do Teatru Kamienica na fantastyczną komedię z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle - ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia. ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia bilety już w sprzedaży!

 

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia fabuła

Podobno nieszczęścia chodzą parami, z całą pewnością ze stwierdzeniem tym nie zgodzi się główny bohater sztuki „ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia” (tytuł oryginału: „Cash on delivery”), na którego konto, po utracie pracy, zaczynają spływać liczne formy pieniężnego wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze, i coraz bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!

 

Okazuje się, że stworzenie kilku fikcyjnych postaci w połączeniu z błyskotliwością umysłu głównego bohatera oraz spolegliwością i oddaniem przyjaciół mogą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków.


Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, z których, zdawałoby się, nie ma odwrotu… I pomyśleć, że to wszystko z miłości do żony.

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia obsada:

Dorota Kamińska, Katarzyna PakosińskaEwa Lorska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian KamińskiJanusz Zadura, Jakub Przebindowski, Paweł Burczyk, Michał Milowicz

 

Reżyseria i scenografia: Emilian Kamiński

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn