Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

To tylko sex

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

To tylko sexO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

To tylko sex - sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne! To tylko sex bilety już w sprzedaży.

Spektakle To tylko sex 

To tylko sex można obejrzeć w:

W związku z trwającą w naszym kraju epidemią oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że planowany na 7 czerwca spektakl w Olsztynie zostaje przeniesiony na 19 listopada. Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i będą obowiązywały w nowym terminie.

 

Z góry przepraszamy za wszelkie ewentualne niedogodności związane z przełożeniem terminu spektaklu. W ciągu 20 lat naszej działalności stawiliśmy już razem czoła niejednemu wyzwaniu i jesteśmy przekonani, że już wkrótce będziemy mogli w pełni korzystać ze wspaniałej zabawy i dużej dawki humoru na naszych spektaklach.

Czekamy na Was!

 

Z poważaniem,
Zespół Makroconcert

 

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? Kup bilet na spektakl To tylko sex – duża dawka śmiechu przez łzy gwarantowana! 

 

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową komedię „To tylko sex”. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) w roli sex-eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu

O spektaklu To tylko sex

Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?
Czego tak naprawdę pragną kobiety?
Kto ma większy apetyt i na co?

Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?

 

„To tylko sex!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa - znany z reżyserowania hitu Boeing, Boeing. Z takim składem „To tylko sex!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków?

 

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka?

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też