Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Teatr Komedia Sylwester 2021/22 w Teatrze Kamienica

Sylwester 2021/22 w Teatrze Kamienica

Organizator: Teatr Kamienica

Sylwester 2021/22 w Teatrze KamienicaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Już 31 grudnia, gdy niebo nad Warszawą rozbłyśnie pełną paletą barw, na scenach Teatru Kamienica będzie można zobaczyć wyjątkową plejadę gwiazd. W ramach sylwestrowej, teatralnej uczty zaserwujemy Państwu iście wyborne spektakle: Upiór w kuchni. Sylwester w Teatrze Kamienica bilety już w sprzedaży!

Upiór w kuchni - spektakl sylwestrowy

W sylwestrowy wieczór, tylko w Kamienicy, przeniesiemy się do małego angielskiego pensjonatu na peryferiach miasta. Gwiazdorska obsada, wyjątkowy klimat teatru, a w tym wszystkim… upiór! Na dodatek w kuchni! Co z tego wyniknie? Dla spektaklu – nie zdradzimy, ale widzowie z pewnością mogą liczyć na potwornie zabawny wieczór.
Dystyngowana starsza pani i jej przesympatyczna córka, ich tajemniczy goście mający niejedno na sumieniu, niewyjaśnione zaginięcia oraz upiorna zagadka w tle... Kto nie pamięta słynnego Teatru Sensacji „Kobra”, który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl „Upiór w kuchni” Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. Dziś ta niezwykła komedia z dreszczykiem rozegra się na
deskach Teatru Kamienica, tworząc prawdziwie wyjątkowe widowisko łączące w sobie elementy kryminału, thrillera i angielskiej komedii.


Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, podobno... Teatralna iluzja, surrealistyczna przestrzeń i odwieczne pytanie – kto jest winny i co się stało z ofiarą? Zabójcze niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. Reżyserii podjął się Tomasz Sapryk. W spektaklu występują: Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Marcin Troński, Tomasz Sapryk, Sebastian Konrad, Jerzy Bończak, Michał Piela oraz Sławomir Orzechowski. „Upiór w kuchni” to idealna propozycja dla tych, którzy lubią się śmiać i bać jednocześnie, jak również dla tych, którzy chcą poczuć się częścią kryminalnej intrygi i doświadczyć teatralnej magii – która działa ze zdwojoną siłą ostatniego dnia roku!


Czas trwania: 120 minut z przerwą
Uwaga: Podczas spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.


Twórcy

 • Autor: Patrick G.Clark
 • Reżyseria: Tomasz Sapryk
 • Tytuł oryginału: Upiór w kuchni
 • Scenografia: Witek Stefaniak
 • Kostiumy: Aneta Suskiewicz
 • Muzyka i opracowanie muzyczne: Igor Przebindowski
 • Asystentka reż.: Marta Gieżyńska
 • Charakteryzacja: Izabela Janhz-Zuba
 • Obsada: Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Jerzy Bończak, Michał Piela, Tomasz Sapryk,
  Sławomir Orzechowski, Sebastian Konrad, Marcin Troński

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też