Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Teatr Komedia Supermenka - komedia codzienna z Jowitą Budnik

Supermenka - komedia codzienna z Jowitą Budnik

Organizator: Adria Art

Supermenka - komedia codzienna z Jowitą BudnikO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Żeby śmiać się z samej siebie, potknięcia zamieniać w żarty, a niepowodzenia w komiczne skecze – trzeba być Supermenką. Jowita Budnik zaprasza na komediową opowieść o życiu współczesnej Polki: jej sukcesach, porażkach i marzeniach. Supermenka bilety już w sprzedaży.

O spektaklu Supermenka

Supermence jest jak w życiu – dramat miesza się z komedią, ironia z życzliwością, filozofia z banałem, a śmiech następuje po łzach i wściekłości. Jowita Budnik zaprasza na opowieść pełną groteskowych, choć z życia wziętych postaci, finezyjnych dialogów i piosenek.

Desperackie próby bohaterki, aby poradzić sobie na niebezpiecznych zakrętach życia, wzbudzają z jednej strony wielki podziw, a z drugiej wywołują salwy śmiechu. Bogactwo tych wszystkich doświadczeń pokaże nam na scenie znakomita aktorka – Jowita Budnik, znana m.in. z seriali „W labiryncie” czy „M jak miłość”, filmów „Plac Zbawiciela”, „Jeziorak”, „Papusza”, „Cicha noc” oraz 70 innych dzieł, a także ze spektakli „Nerwica natręctw” czy „Lotto – uważaj, o czym marzysz!”.

Sprawdź repertuar, dowiedz się, gdzie i kiedy wystąpi Jowita Budnik w spektaklu „Supermenka”, a następnie zarezerwuj bilety online.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też