emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Teatr Komedia Metoda na wnuczka - spektakl wyjazdowy

Metoda na wnuczka - spektakl wyjazdowy

Organizator: VISUAL PRODUCTION Sp. z o.o.

Metoda na wnuczka - spektakl wyjazdowyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Metoda na wnuczka. Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Metoda na wnuczka bilety na przedpremierowe pokazy już w dostępne.

Metoda na wnuczka fabuła

Danuta wiedzie spokojne życie na emeryturze w swoim przytulnym i nieco oryginalnym apartamencie. Wraz ze swoją przyjaciółką Bożeną, spędzają całe dnie plotkując przy kawie. Charyzmatyczne starsze panie są jednak jak ogień i woda. Danuta, niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena natomiast jest jak wino – im starsza tym…mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze. Z pozoru poukładane życie starszych, aczkolwiek pełnych wigoru pań, zmienia jeden telefon.

Co się wydarzy, gdy w jednej chwili świat nieprzeciętnych emerytek (Aldona Jankowska/ Maria Winiarska) zostanie wywrócony do góry nogami? Czy przyjacielowi z dawnych lat – Ryśkowi (Robert Rozmus), uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Podobno nie ma cwaniaka nad warszawiaka, ale gdy do akcji wkracza pełna kobiecych wdzięków przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz), wszystko się może zdarzyć. Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław (Marek Sadowski), bo doskonale wie „że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”….

„Metoda na wnuczka” w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

 

Metoda na wnuczka obsada i twórcy

Autor: Krzysztofa Kędziora

Reżyseria: Emilian Kamiński

Scenografia: Andrzej Lewczuk

Asystentka reż.: Olga Rawska 

OBSADA: Dorota Kamińska, Aldona Jankowska , Robert Rozmus, Agnieszka Wielgosz, Emilian Kamiński/ Marek Sadowski  

PREMIERA 19 października 2021

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też