Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Sport Tenis BNP Paribas Warsaw Open

BNP Paribas Warsaw Open

Organizator: TENNIS CONSULTING Sp. z o.o.

BNP Paribas Warsaw OpenO wydarzeniu

O wydarzeniu

Iga Świątek zagra w Polsce! BNP Paribas Warsaw Open coraz bliżej. To będzie największe tenisowe wydarzenie w kraju. W dniach 24-30 lipca 2023 roku na kortach Legia Tenis & Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A w Warszawie odbędzie się turniej rangi WTA 250 BNP Paribas Warsaw Open. Udział w nim zapowiedziała Iga Świątek.

Wstępny plan turnieju (gra pojedyncza):

  • Poniedziałek – środa – pierwsze rundy
  • Środa – czwartek – drugie rundy
  • Piątek – ćwierćfinały
  • Sobota – półfinały
  • Niedziela – finał

Zastrzegamy, że we wstępnym planie turnieju mogą nastąpić zmiany przez decyzje supervisora lub przez pogodę. O ostatecznym planie gier na dany dzień decyduje supervisor na dzień przed.

 

Podane godziny rozpoczęcia meczów są godzinami wstępnymi, o ostatecznej godzinie rozpoczęcia gier w danym dniu decyduje poprzedniego dnia po południu/wieczorem supervisor turnieju. Plan gier na dany dzień będzie publikowany poprzedzającego dnia po południu/wieczorem na stronie turnieju.

 

Regulamin turnieju dostępny TUTAJ.

Turniej BNP Paribas Warsaw Open 2023

Kobiecy tenis na światowym poziomie ponownie zagości w stolicy i to wyjątkowym wydaniu. Partnerami tytularnymi turnieju będą Bank BNP Paribas, który strategicznie wspiera tenis na całym świecie, a także miasto stołeczne Warszawa - miejsce łączące bogatą historię polskiego tenisa z jego nowoczesną odsłoną. Miasto gospodarz dołączyło w tym roku do grona partnerów tytularnych, właśnie stąd nowa nazwa turnieju - BNP Paribas Warsaw Open.

Organizatorzy turnieju z Tennis Consulting tworzą wydarzenie o coraz silniejszej marce przyciągające do Polski gwiazdy tenisa. Tegoroczny turniej odbędzie się na zmodernizowanych kortach twardych Legia Tenis & Golf, a dokładniej na nowej nawierzchni Laykold. To, biorąc pod uwagę termin, powinno zachęcić do gry w Warszawie tenisistki światowego formatu.

Na ich czele stanie Iga Świątek – trzykrotna mistrzyni Roland Garros (2020, 2022 i 2023) oraz zwyciężczyni US Open 2022. O lepszą promocję polskiego tenisa trudno, a samo wydarzenie będzie wyjątkowe nie tylko z perspektywy kibica.

Rywalizacja przed własną publicznością zawsze jest dla mnie czymś wyjątkowym. Tym bardziej cieszę się, że turniej rangi WTA odbędzie się w Warszawie. Słyszę doping polskich kibiców podczas turniejów na całym świecie, ale tym razem będą ich tysiące. Mam nadzieję, że razem z pozostałymi tenisistkami dostarczymy dużo sportowych emocji – tak w minionym roku o grze przed polską publicznością mówiła Iga Świątek.

Fakt organizacji turnieju rangi WTA 250 w Warszawie to wielka szansa na rozwój dla polskich zawodniczek młodego pokolenia i występ innych czołowych tenisistek. Nie ulega wątpliwości, że największa tenisowa impreza w kraju o zasięgu globalnym będzie wielkim świętem tenisa nie tylko na korcie, ale także na trybunach.

W turnieju głównym zagrają 32 zawodniczki i 16 par deblowych, jego rozpoczęcie poprzedzą tradycyjne eliminacje startujące w niedzielę 23 lipca – tego dnia wstęp na korty będzie bezpłatny. Na mecze turnieju głównego, odbywającego się w dniach 24-30 lipca obowiązywać będą bilety.

Ceny biletów trzeciej transzy:

PONIEDZIAŁEK-ŚRODA 24-26.07 (cena dotyczy jednego dnia)
kategoria IV – 90 zł
kategoria III – 110 zł
kategoria II – 130 zł
kategoria I – 160 zł
bilety VIP – 300 zł

CZWARTEK 27.07
kategoria IV – 100 zł
kategoria III – 120 zł
kategoria II – 140 zł
kategoria I – 170 zł
bilety VIP – wyprzedane

PIĄTEK 28.07
kategoria IV – 160 zł
kategoria III – 180 zł
kategoria II – 200 zł
kategoria I – 260 zł
bilety VIP – wyprzedane

SOBOTA 29.07
kategoria IV – 180 zł
kategoria III – 200 zł
kategoria II – 250 zł
kategoria I – 300 zł
bilety VIP – wyprzedane

NIEDZIELA 30.07
kategoria IV – 220 zł
kategoria III – 240 zł
kategoria II – 310 zł
kategoria I – 360 zł
bilety VIP – wyprzedane

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami będą dostępne w cenie biletów kategorii IV na dany dzień.

BNP Paribas Warsaw Open bilety VIP

BNP Paribas Warsaw Open to nie tylko największy w Polsce turniej tenisowy. Oprócz wielu emocji sportowych, wydarzenie to będzie okazją do spotkań na stopie towarzyskiej i biznesowej w wyjątkowej atmosferze strefy VIP.

Bilety kategorii VIP będą dotyczyły miejsc na trybunie dostawianej wzdłuż krótkiego boku kortu oraz upoważniały również do wejścia do turniejowej strefy hospitality.

Bilety VIP są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na turniej, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Przywileje związane z zakupem biletów VIP:

• miejsca na trybunie umieszczonej wzdłuż krótkiego boku kortu

• wstęp do strefy VIP otwartej od godziny przed rozpoczęciem meczów do godziny po zakończeniu meczów

• catering (dania ciepłe i zimne, przekąski, napoje, napoje alkoholowe, kawa i herbata)

• transmisja wydarzeń z kortu centralnego w strefie VIP

Dodatkowe pytania w kwestii biletów VIP prosimy kierować na adres: biletyvip@bnpparibaswarsawopen.pl

Podobne wydarzenia

Zobacz też